بنر اطلاع رسانی محرم الحرام

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بنر اطلاع رسانی محرم الحرام ویژه

بنر اطلاع رسانی محرم الحرام

طرح لایه باز بنر اطلاع رسانی محرم الحرام به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری و شهادت امام حسین(ع) و جمعی از یاران ایشان طراحی و ارائه گردیده است. بنر محرم با فرمت PSD فتوشاپ و کیفیت فوق العاده بالا قابل ارائه می باشد. طرح لایه باز بنر ایستاده محرم با طراحی خاص و بی نظیر، چشم هر مخاطبی را به خود جلب خواهد کرد.در زمینه این طرح از کاغذ پوستی و قدیمی استفاده شده که در زمان های قدیم برای نوشتن نامه از آنها استفاده می شد. علاوه بر آن از کادر اسلیمی طلایی رنگ استفاده شده که زیبایی را در عین اصالت به مخاطب القاء خواهد کرد. در میانه این طرح عنوان خوشنویسی السلام علیک یا یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام به چشم می خورد که به صورت دستی خطاطی شده و بوسیله نرم افزار فتوشاپ رنگ آمیزی و جلوه پردازی شده است. علاوه بر المان های تذهیب و خوشنویسی، در این طرح به نور پردازی توجه ویژه ای شده است به طوری که حاله های نور از مرکز طرح به سمت بیرون کشیده شده و جلوه ای خاص به طرح داده است.

بنر لایه باز محرم با رزولوشن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK ارائه شده که برای چاپ بسیار مناسب می باشد. به دلیل رزولوشن بالای بنر ایستاده محرم الحرام ، این طرح قابل چاپ تا ابعاد ۳ * ۲ متر (با رزولوشن ۷۲) و بدون افت کیفیت می باشد.این طرح مناسب هیئت های مذهبی دهه محرم و همچنین استفاده در سطح شهر یا سازمان های دولتی و خصوصی خواهد بود.
 

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

 1. ahmadreza
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵

  سلام
  شما که سایت به این خوبی و با محتوایی دارین
  چرا طرحاتون رو اشتراکی نمیکنید؟ سخته بخوایم برای هر طرح جذاگانه هزینه کنیم

 2. مدیر سایت
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵

  با سلام و وقت بخیر
  به دو دلیل :اول اینکه صاحب امتیاز نشر، طراح اثر بوده و در صورتی که طرح اشتراکی باشد امکان محاسبه ی درآمد آن طرح وجود نخواهد داشت و اگر هم محاسبه بشه، در دانلود اشتراکی، هزینه ی هر طرح دانلود شده ۲۰۰ تومان خواهد بود که برای طراح توجیه اقتصادی نخواهد داشت.
  دوم اینکه هزینه ی تولید برخی آثار بسیار زیاد بوده و به چندین برابر هزینه ی یک اشتراک میرسه، مثلا آثار نقاشیخط که به صورت ویژه درج شده اند، هزینه تولیدشون بعضاً به ۵۰۰ هزار تومان میرسه، به نظر شما توجیحی داره که یک طرح ۵۰۰ هزار تومانی را به صورت اشتراکی با درآمد ۲۰۰ تومان برای هر دانلود ارائه کنیم؟ ۲۵۰۰=۵۰۰٫۰۰۰/۲۰۰ در واقع برای جبران هزینه ی تولید یک طرح نقاشیخط ، باید ۲۵۰۰ بار به صورت اشتراکی دانلود شود تا فقط هزینه تولید آن طرح جبران شود!. شما با خرید اشتراک ماهانه به مبلغ ۶۲ هزار تومان میتوانید طرح های زیادی را دریافت کنید هک هزینه ی تولید هر یک از آنها از یک ماه اشتراک هم بالاتر خواهد بود… اگر قیمت هزینه ی تولید هر کارت ویزیت را ۶۰ هزار تومان در نظر بگیریم، شما با خرید اشتراک پایه ۶۲ هزار تومانی میتوانید ۳۰۰ طرح را دریافت کنید! . ۱۸٫۰۰۰٫۰۰۰=۳۰۰*۶۰۰۰۰ در واقع با خرید اشتراک ماهانه می توانید مجموعه ای به ارزش ۱۸ میلیون تومان را دریافت کنید! تازه اگر فقط کارت ویزیت دانلود کنید و از طرح های دیگر که هزینه ی تولید بالاتری دارند استفاده نکنید!

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام