با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

بنر لایه باز شهادت امام علی علیه السلام

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بنر لایه باز شهادت امام علی علیه السلام ویژه

بنر لایه باز شهادت امام علی علیه السلام

طرح بنر لایه باز شهادت امام علی علیه السلام به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و شب های قدر، همچنین شب ضربت خودن ایشان و شهادت امیرالمومنین علی(ع) توسط تیم طراحی و گرافیک سایت تربچه ارائه شده است. بنر لایه باز پشت منبر شب قدر با کیفیت بی نظیر و عالی در ابعاد ۷۰ * ۵۰ سانتی متر با رزولوشن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK می باشد. فرمت طرح PSD می باشد و برای ویرایش و یا استفاده از طرح به نرم افزار فتوشاپ نیاز خواهید داشت. به دلیل کیفیت بالا و رزولوشن آن، طرح بنر فوق قابل چاپ در ابعاد ۳ * ۲ متر با رزولوشن ۷۲ را بدون افت کیفیت خواهد داشت.
رنگ زمینه طرح بنر شهادت امام علی(ع) مشکی بوده و روی آن از کتیبه تذهیب سنگی استفاده شده است. علاوه بر آن خوشنویسی اختصاصی فزت و رب الکعبه که با خط ثلث و به صورت دستی خطاطی شده به کار رفته است. خوشنویسی هایی که به صورت دستی خطاطی می شوند، ظرافت و جذابیت بسیار زیادی نسبت به تایپوهای نرم افزاری دارند.
طرح فوق مناسب چاپ و استفاده در مراسم های ویژه شب های قدر و شهادت امام علی علیه السلام را دارد و به آسانی و تنها با چند کلیک ساده در نرم افزار فتوشاپ قابل استفاده خواهد بود، به طوری که برای استفاده از آن نیاز به هیچ تخصص نرم افزاری نخواهید داشت.

ویژگی های بنر پشت منبر شهادت امام علی(ع)

       قابل چاپ

       ویرایش آسان

       فرمت PSD

       مد رنگی چاپی CMYK

       خوشنویسی حرفه ای

برچسب ها :

, , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه