با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

بنر لایه باز ماه مبارک رمضان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بنر لایه باز ماه مبارک رمضان

بنر لایه باز ماه مبارک رمضان

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، طرح بنر لایه باز رمضان توسط تیم طراحی و گرافیک سایت تربچه ارائه شده است. بنر لایه باز ماه مبارک رمضان در ابعاد استاندارد ۵۰ * ۷۰ سانتی متر با رزولوشن ۳۰۰DPI قابل دریافت است. به دلیل رزولوشن بالایی که این طرح دارد، قابلیت چاپ تا ابعاد ۲ * ۳ متر را بدون افت کیفیت خواهید داشت. فرمت بنر اطلاع رسانی ماه رمضان PSD بوده و برای استفاده و ویرایش نیاز به نرم افزار فتوشاپ خواهید داشت. ویرایش طرح بسیار ساده بوده و تنها کافی است فایل psd را در نرم افزار فتوشاپ باز کنید، متن مورد نظر خود را روی آن بنویسید و طرح را با فرمت دلخواه ذخیره و چاپ نمایید.

ماه رمضان، برترین ماه سال

ماه مبارک رمضان به جهت نزول قرآن کریم در آن و ویژگی های منحصری که دارد در میان ماه های سال قمری برترین است؛ قرآن کریم می فرماید: «ماه رمضان ماهی است که قرآن برای هدایت انسان ها در آن نازل شده است.»

پیامبر گرامی(ص) درباره ماه رمضان می فرماید: «ای مردم! ماه خدا با برکت و رحمت و مغفرت به شما روی آورد، ماهی که نزد خدا از همه ماه ها برتر و روزهایش بر همه روزها و شب هایش بر همه شب ها و ساعاتش بر همه ساعات برتر است، ماهی است که شما در آن به میهمانی خدا دعوت شده و مورد لطف او قرار گرفته اید، نفس های شما در آن تسبیح و خوابتان در آن عبادت، عملتان در آن مقبول و دعایتان در آن مستجاب است…. بهترین ساعاتی است که خداوند به بندگانش نظر رحمت می کند… .»

صرفه جویی در زمان و هزینه

با خرید طرح آماده بنر ماه رمضان در زمان خود صرفه جویی کنید! دیگر نیاز نیست زمانی طولانی را برای ایده پردازی، پیدا کردن یا ساختن المان های طراحی و … کنید. تنها با چند کلیک و در کمترین زمان می توانید به طرح دلخواه خود برسید و اعمال تغییر خاص، طرح را برای خود شخصی سازی نمایید و در کارهای خود از آن بهره مند بشوید. امروزه هزینه ی تولید طرح های اختصاصی و حرفه ای بسیار بالا می باشد و برای سفارش طراحی یک بنر مناسبتی با سطح متوسط، هزینه ای بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان باید پرداخت کنید! . تیم طراحی گرافیک سایت تربچه، با تیم طراحی مجرب و کارآزموده، این امکان را برای شما فراهم نموده اند تا با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن به طرح مورد نیاز خود برسید.

 

بنر ماه رمضان لایه باز

 

بنر اطلاع رسانی ماه رمضان به صورت لایه باز

 

فایل PSD بنر ماه رمضان لایه باز

 

بنر ایستاده ماه مبارک رمضان

 

بنر اطلاع رسانی شهری ماه مبارک رمضان

برچسب ها :

, , , ,

ارسال دیدگاه