بنر محرم لایه باز با فرمت PSD

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بنر محرم لایه باز با فرمت PSD

بنر محرم لایه باز با فرمت PSD

بنر محرم لایه باز به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام طراحی شده است.بنر اطلاع رسانی، بنر شهری و… از مواردی است که میتوان جهت استفاده از این طرح بهره مند شد.

این طرح مناسب برای استفاده در بنر اطلاع رسانی هیئت های مذهبی، بنر شهری ویژه محرم و همینطور سازمان ها و ادارات رسمی خواهد بود.

بررسی جزئیات طرح بنر محرم لایه باز

این بنر به صورت عمودی طراحی شده و به همین علت بسیار مناسب برای چاپ به عنوان بنر شهری و اطلاع رسانی است. در طرح زمینه ی این بنر از المان های اسلامی و نقوش اسلیمی قدیمی و اصیل اسلامی استفاده شده است.

طرح خوشنویسی استفاده شده در این طرح نیز با عنوان نام مبارک حسین علیه السلام آراسته شده است. خوشنویسی این طرح اختصاصی بوده و به صورت دستی خطاطی شده است.

شیوه ی سایه زنی متن و المان ها در طرح بنر محرم لایه باز به گونه ای است که حس زنده بودن را به مخاطبان داده و بسیار تاثیر گذار می باشد.

در زمینه طرح از سیاه قلم با عنوان شعر" باز این چه شورش است که در خلق آدم است" استفاده شده است.

ابعاد طرح ۵۰ * ۷۰ سانتی متر با فرمت PSD لایه باز و قابل استفاده در نرم افزار فتوشاپ خواهد بود. همچنین رزولوشن آن ۳۰۰DPI و مد رنگی آن CMYK است که مناسب برای چاپ است.

 کیفیت بالای این طرح این امکان را به شما می دهد تا این طرح را در ابعاد ۳ * ۲ متر با رزولوشن ۷۲DPI و بدون افت کیفیت به چاپ برسانید.

 

طرح بنر ایستاده محرم

بنر لایه باز ویژه دهه محرم

 

طرح های بنر محرم

نمایی نزدیک از کیفیت طرح

 

طرح لایه باز بنر محرم

طرح لایه باز بنر شهری محرم

 

بنر اطلاع رسانی شهری محرم

بنر محرم ویژه سازمان ها و ادارات

 

جهت مشاهده دیگر آثار به صفحه بنرهای ویژه دهه محرم مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام