بنر ولادت امام رضا(ع) ایستاده لایه باز

بنر ولادت امام رضا(ع) ایستاده لایه باز

بنر ولادت امام رضا(ع) ایستاده لایه باز

امام رضا علیه السلام هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امام شیعیان است. ایشان به مدت ۲۰ سال امامت شیعیان را بر عهده داشتند. امامت ایشان همزمان با خلافت هارون الرشید، محمد امین و مامون همزمان شد در روایتی از فرزند ایشان (امام جواد علیه السلام) آمده است که لقب رضا از سوی خداوند به پدرشان داده شده است. امام رضا(ع) به عالم آل محمد نیز شهرت دارند. مامون عباسی ایشان را به اجبار به خراسان آورد و به اکراه ولیعهد خویش کرد. حدیث سلسله الذهب که در نیشابود از ایشان نقل شده معروف است. مامون میان ایشان و بزرگان دیگر ادیان و مذاهب جلسات مناظره تشکیل می داد که سبب شد به برتری و دانش او اقرار کنند. ایشان در طوس به دست مامون به شهادت رسید و حرم ایشان مشهد مقدس، زیارتگاه مسلمانان است.

طرح لایه باز بنر ولادت امام رضا علیه السلام

طرح بنر فوق با خوشنویسی عنوان یا علی بن موسی الرضا به صورت دستی بر روی کاغذ خطاطی و در نرم افزار فتوشاپ اجرا شده است.

این طرح با رنگ زمینه سبز و المان های تذهیب و نگاره های ضریح طراحی شده و کادر آن با المان گل و غنچه های صورتی رنگ تزئین شده است. 

بنر ولادت امام رضا علیه السلام در ابعاد ۵۰ * ۷۰ سانتی متر با فرمت PSD طراحی شده و همچنین رزولوشن آن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK می باشد. به دلیل رزولوشن بالای این طرح امکان چاپ طرح به صورت ۷۲DPI تا ابعاد ۲ * ۳ متر را بدون افت کیفیت دارا می باشد.

این طرح قبل استفاده در دهه کرامت(دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیه السلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) ) نیز می باشد.

 

بنر دهه کرامت ولادت امام رضا

نمونه چاپ بنر میلاد امام رضا(ع)

 

طرح لایه باز بنر ولادت امام رضا علیه السلام

بنر ایستاده میلاد امام رضا علیه السلام

 

قسمت زوم شده یا علی بن موسی الرضا

 

بنر ایستاده ولادت امام رضا(ع)

نمونه چاپ شده بنر

 

جهت مشاهده دیگر طرح ها به صفحه بنرهای مناسبتی مراجعه نمایید

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.