با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

بنر و استوری ماه رمضان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بنر و استوری ماه رمضان

طرح بنر و استوری ماه رمضان

طرح لایه باز بنر و استوری ماه رمضان به مناسبت فرار سیدن ماه رحمت و برکت الهی، توسط تیم طراحی و گرافیک سایت تربچه ارائه شده است. طرح استوری  و بنر ماه رمضان در ابعاد استاندارد ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰ پیکسل به همراه بنر اینستاگرام در ابعاد ۲۰۰۰ * ۲۰۰۰  پیکسل با رزولوشن ۷۲DPI و مد رنگی RGB قابل دریافت می باشد. فرمت این دو طرح PSD بوده و قابل ویرایش و شخصی سازی با توجه به نیاز شما در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
طرح بنر و استوری ماه مبارک رمضان ویژه اینستاگرام مناسب استفاده در صفحات مجازی هیئت های مذهبی، شخصی، تجاری، فرهنگی و هنر و… می باشد. این بنر معمولاً برای تبریک و یا اطلاع رسانی از مراسم های ویژه ماه مبارک رمضان کاربرد خواهد داشت.
در طراحی بنر اینستاگرام رمضان از خوشنویسی اختصاصی ماه رمضان که به صورت دستی خطاطی شده، به کار رفته که جذابیت و جلوه ی خاصی به این طرح داده است. علاوه بر آن از کادر تذهیب و متن تبریک فرا رسیدن رمضان استفاده شده که میتوانید به سادگی ویرایش کرده و متن دلخواه خود را در آن بنویسید.

در قسمت پایینی طرح نیز از تصویر قرآن کریم استفاده شده متناسب با موضوع ماه رمضان بوده و حس معنوی را به مخاطب القاء خواهد کرد.

ویژگی های طرح بنر و استوری ماه رمضان

          لایه باز و قابل ویرایش

          فرمت PSD

          ابعاد استاندارد

          استفاده ساده و آسان

طرح استوری ماه رمضان

 

طرح بنر اینستاگرام ماه رمضان

برچسب ها :

, , , , , ,

ارسال دیدگاه