با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

بنر پشت منبری ماه رمضان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بنر پشت منبری ماه رمضان

بنر پشت منبری ماه رمضان

طرح لایه باز بنر پشت منبری ماه رمضان با طراحی بسیار جذب کننده و خاص با رزولوشن ۳۰۰DPI و ابعاد ۷۰ * ۵۰ سانتی متر ارائه شده است. این طرح با فرمت PSD فتوشاپ طراحی شده و قابل استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. در میانه طرح از خوشنویسی اختصاصی ماه رمضان که به صورت دستی کار شده و به رنگ طلایی می باشد استفاده شده است که فضایی خاص و جذاب را در ذهن مخاطب ترسیم خواهد نمود. زمینه این طرح به رنگ آسمان شب و پر از ستاره های نورانی می باشد.

طرح بنر پشت منبری ماه رمضان مناسب استفاده برای طراحی دکوراسیون مراسم، بنر پشت منبر و سخنرانی، پوستر و بیلببورد شهری خواهد بود.

صرفه جویی در زمان و هزینه

با خرید طرح آماده بنر ماه رمضان در زمان خود صرفه جویی کنید! دیگر نیاز نیست زمانی طولانی را برای ایده پردازی، پیدا کردن یا ساختن المان های طراحی و … کنید. تنها با چند کلیک و در کمترین زمان می توانید به طرح دلخواه خود برسید و اعمال تغییر خاص، طرح را برای خود شخصی سازی نمایید و در کارهای خود از آن بهره مند بشوید. امروزه هزینه ی تولید طرح های اختصاصی و حرفه ای بسیار بالا می باشد و برای سفارش طراحی یک بنر مناسبتی با سطح متوسط، هزینه ای بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان باید پرداخت کنید! . تیم طراحی گرافیک سایت تربچه، با تیم طراحی مجرب و کارآزموده، این امکان را برای شما فراهم نموده اند تا با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن به طرح مورد نیاز خود برسید.

ویژگی های طرح بنر رمضان

تایپوگرافی ماه رمضان

لایه باز با فرمت PSD

مد رنگی CMYK

رزولوشن ۳۰۰DPI

 

طرح لایه باز بنر پشت منبر ماه مبارک رمضان

 

طرح لایه باز بنر پشت منبر ماه رمضان

 

نمایی نزدیک از کیفیت طرح ماه رمضان

 

طرح های ویژه ماه مبارک رمضان سال 1399

 

بنر سخنرانی و استیج ماه رمضان

 

طرح لایه باز بنر مراسم ماه مبارک رمضان

برچسب ها :

, , , , ,

ارسال دیدگاه