بنر پشت منبر اربعین حسینی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بنر پشت منبر اربعین حسینی ویژه

بنر پشت منبر اربعین حسینی

لایه باز بنر پشت منبر اربعین حسینی به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری و اربعین حسینی طراحی و ارائه شده است. بنر سخنرانی اربعین حسینی با فرمت PSD فتوشاپ و کیفیت فوق العاده بالا قابل ارائه می باشد.

بنر استیج و پشت منبر اربعین با طراحی خاص و بی نظیر، چشم هر مخاطبی را به خود جلب خواهد کرد.در زمینه این طرح از رنگ قرمز و مشکی استفاده شده است. علاوه بر آن از کادر تذهیب نیز در طرح به کار رفته است که زیبایی را در عین اصالت به مخاطب القاء خواهد کرد. در میانه این طرح عنوان خوشنویسی حب الحسین یجمعنا به چشم می خورد که به صورت دستی خطاطی شده و بوسیله نرم افزار فتوشاپ رنگ آمیزی و جلوه پردازی شده است.همچنین در پیش زمینه طرح از خوشنویسی سیاه قلم شعر باز این چه شورش است که در خلق آدم است… مورد استفاده قرار گرفته است.

لایه باز طرح بنر اربعین با رزولوشن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK ارائه شده که برای چاپ بسیار مناسب می باشد. به دلیل رزولوشن بالای بنر سخنرانی و استیج محرم، این طرح قابل چاپ تا ابعاد ۳ * ۲ متر (با رزولوشن ۷۲) و بدون افت کیفیت می باشد.این طرح مناسب هیئت های مذهبی دهه محرم و همچنین اجرای دکور و استیج و یا برنامه های تلویزیونی و همچنین ایام اربعین خواهد بود.
 

طرح لایه باز بنر اربعین امام حسین علیه السلام

طرح بنر پشت منبر اربعین

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام