تایپوگرافی حاج قاسم سلیمانی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
تایپوگرافی حاج قاسم سلیمانی

تایپوگرافی حاج قاسم سلیمانی

وکتور تایپوگرافی حاج قاسم سلیمانی با کیفیت عالی و خط ثلث توسط تیم خطاطی سایت تربچه ارائه شده است. طرح تایپوگرافی شهادت حاج قاسم سلیمانی به صورت وکتور برداری طراحی شده و قابل ویرایش و استفاده در ابعاد نامحدود با نرم افزار ایلوستریتور می باشد.

تایپوگرافی شهادت حاج قاسم سلیمانی مناسب استفاده در طرح های بنر، پوستر و… شهید سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

حاج قاسم سلیمانی که بود؟

سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» در سال ۱۳۳۵ در روستای کوهستانی «قنات‌ملک» شهرستان رابر در استان کرمان به دنیا آمد. او در ۱۲ سالگی روستای زادگاه خود را ترک کرد و مشغول به کار بنایی در کرمان شد و چندی بعد نیز به عنوان پیمانکار در سازمان آب مشغول به کار شد و در همان ایام فعالیت‌های انقلابی خود را آغاز کرد.

سپهبد سلیمانی با پیروزی انقلاب اسلامی به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد و با شروع جنگ تحمیلی و بر عهده گرفتن فرماندهی دو گردان از نیرو‌های کرمان و سپس فرماندهی لشکر ۴۱ ثارالله که به لشکر «خط شکن» معروف بود و متشکل از نیرو‌های سه استان کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان بود، نقش بسیار زیادی در پیروز‌های دوران دفاع مقدس داشت.

فرماندهی نیروی قدس سپاه
سابقه درخشان سپهبد سلیمانی در یک دهه بعد از دفاع مقدس که در مرز‌های شرقی کشور به مبارزه با اشرار و باند‌های مواد مخدر در مرز‌های ایران و افغانستان می‌پرداخت، باعث شد که در سال ۱۳۷۶ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا مسئولیت نیروی قدس سپاه را به او واگذار کنند. سهم بسیار قابل توجهی از قدرت گرفتن نیرو‌های حزب‌الله لبنان و گروه‌های مبارز فلسطینی که پیروزی این گروه‌ها در نبرد‌های ۳۳ روزه و ۲۲ روزه غزه بر رژیم صهیونیستی را در پی داشت، متوجه حضور و نقش‌آفرینی‌های گسترده سپهبد سلیمانی و نیروهایش در نیروی قدس سپاه است.

 

 

خوشنویسی حاج قاسم سلیمانی

 

برچسب ها :

, , , ,

ارسال دیدگاه