تا در ره عشق آشنای تو شدم

تا در ره عشق آشنای تو شدم

تا در ره عشق آشنای تو شدم

تا در ره عشق آشنای تو شدم         با سد غم و درد مبتلای تو شدم

لیلی‌وش من به حال زارم بنگر      مجنون زمانه از برای تو شدم

 

کمال‌الدین‌ بافقی‌ متخلص‌ به‌ وحشی‌ از شعرای‌ زبردست قرن دهم است‌. وی‌ در اواسط نیمهٔ اول قرن دهم در بافق‌ به دنیا آمد و تحصیلات‌ مقدماتی‌ خود را در زادگاهش‌ طی کرد. او در مدت عمر مانند خواجهٔ شیراز از مسافرتهای دور و دراز احتراز می‌جست و جز به کاشان و عراق سفر نکرد. وحشی‌ بافقی‌ در حدود سال‌ ۹۹۹ هجری‌ قمری ‌درگذشت. مزار وی در محلهٔ سر برج یزد در برابر مزار شاهزاده فاضل، برادر امام هشتم قرار دارد. آثار باقیماندهٔ وی عبارتند از دیوان اشعار، مثنوی خلد برین، مثنوی ناظر و منظور و مثنوی فرهاد و شیرین که این آخری به علت فوت وی ناتمام ماند و قرنها پس از او وصال شیرازی آن را به اتمام رساند.

 

وکتور خوشنویسی شعر تا در ره عشق آشنای تو شدم

اشعار فارسی یکی از هنرهای اصیل ایرانی می باشد که از قرن ها پیش تا کنون در زندگی ما ایرانیان جاری بوده است. امروزه با رشد تکنولوژی و درگیری های زندگی مدرن کمتر کسی هست که به فکر خواندن شعر و لذت بردن از آن باشد… تیم طراحی تربچه تصمیم گرفته است که اشعار زیبای فارسی را با هنر قلم و خوشنویسی ترکیب کند و آثار ماندگار و زیبایی را برای محیط های زندگی، کار، تفریح و … پدید آورد. با چاپ اشعار و طرح های اصیل ایرانی و استفاده از این آثار در منزل یا محیط کار، میتوانید حس زندگی را به محیط خود بازگردانید.

طرح خوشنویسی فوق با خط شکسته خطاطی و در نرم افزار ایلوستریتور اجرا شده است. در واقع طرحی که هم اکنون در اختیار شماست، فایل خام و اجرا شده این اثر می باشد که به صورت وکتور و با فرمت EPS ارائه شده است. به طور کلی فایل های وکتور قابل ویرایش در نرم افزار ایلوستریتور می باشند. به دلیل فرمت برداری این طرح قابل بزرگ نمایی(بدون افت کیفیت) تا ابعاد نامحدود و دلخواه شما می باشد. با خرید این اثر هنری میتوانید از آن در چاپ استیکرهای دیواری، تابلوهای هنری و خوشنویسی، ماگ، پرده، تیشرت، کوسن و… استفاده نمایید.

 

استیکر تا در ره عشق آشنای تو شدم

نمونه استیکر روی در

 

کوسن تا در ره عشق آشنای تو شدم

نمونه چاپ شعر روی کوسن

 

برش لیزر تا در ره عشق آشنای تو شدم

نمونه برش لیزر شعر روی دیوار

 

تیشرت تا در ره عشق آشنای تو شدم

نمونه چاپ شعر روی تیشرت

 

جهت مشاهده دیگر آثار به صفحه خوشنویسی اشعار مراجعه نمایید.

 

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.