با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

تقویم ۹۹ لایه باز شهید قاسم سلیمانی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
تقویم ۹۹ لایه باز شهید قاسم سلیمانی

تقویم ۹۹ لایه باز شهید قاسم سلیمانی

طرح لایه باز تقویم ۹۹ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با طراحی خاص و بسیار زیبا در ابعاد استاندارد و کیفیت بالا قابل دریافت است. طرح تقویم شهید سلیمانی با فرمت PSD ارائه شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.

سردار سلیمانی که بود؟

سردار «قاسم سلیمانی» به شهادت رسید؛ کسی که ۴۰ سال لباس رزم بر تن داشت. او زاده ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در روستای کوچک «قنات‌ملک» در شهرستان «رابر» از استان کرمان بود. سلیمانی پیش از انقلاب پیمانکار سازمان آب بود و سال ۱۳۵۵ به انقلابیون مسلمان پیوست.

او پس از انقلاب عضو سپاه شد و با حمله عراق به ایران، آموزش گردان‌هایی را در کرمان برعهده داشت. رفتن او به سوسنگرد به‌عنوان فرمانده یک گروهان، آغاز حضور او در جبهه‌های جنگ علیه عراق شد. او یکی از مهم‌ترین فرمانده‌های سپاه در جنگ بود و در عملیات‌های مهمی چون فتح فاو نقش داشته است. سلیمانی فرماندهی «لشکر ۴۱ ثارالله» را بر عهده داشت؛ لشکری که خود از بنیان‌گذاران آن بود. این لشکر در عملیات‌های مهمی نقش‌آفرینی داشت؛ در آزادسازی شهرهای خرمشهر، مهران، شوش و غیره. 

با پایان جنگ، او با «لشکر ۴۱ ثارالله» به کرمان بازگشت و مسئول مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در مرز شرقی شد. سال ۱۳۷۶ هم‌زمان با اوج‌گیری قدرت طالبان در افغانستان، سلیمانی به فرماندهی نیروی قدس سپاه منصوب شد. درگیری با نیروهای تندرو در افغانستان و عراق، سلیمانی را به یک چهره معروف تبدیل کرد.

مبارزه او با نیروهای «داعش» در عراق و سوریه باعث شد تا سلیمانی تبدیل به چهره‌‌ای جهانی شود. او همیشه از نظر آمریکا یک خطر به حساب می‌آمد و این را هم بارها به صورت علنی گفته بودند. ترور سردار قاسم سلیمانی توسط نیروهای آمریکا، در ۱۳ دی‌ماه امسال و در خاک عراق انجام شد. روحش شاد و یادش گرامی باد.

بررسی جزئیات طرح لایه باز تقویم دیواری ۹۹ سردار سپهبد سهید حاج قاسم سلیمانی

تقویم ۹۹ لایه باز با طرح شهید سردار حاج قاسم سلیمانی طراحی شده است. در طراحی این تقویم از زمینه گرانج با تصویر مهراب استفاده شده که حس معنویت را به مخاطب القاء می کند. همچنین در میانه طرح تصویر نقاشی دیجیتال سردار سلیمانی در کادر تذهیب به کار رفته است.

المان هایی نظیر گل و مرغ و پرچم ایران نیز حس حماسه آفرینی و اقتدار ایرانی را در کنار معنویت به نمایش گذاشته است. طرح تایپوگرافی " شهید سردار حاج قاسم سلیمانی" که به صورت خط ثلث نرم افزاری نوشته شده و در نهایت این طرح را تکمیل می کند.

 

طرح لایه باز تقویم دیواری شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

 

تقویم 99 با طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

برچسب ها :

, , , ,

ارسال دیدگاه