با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

جلد سررسید فیروزه ای لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
جلد سررسید فیروزه ای لایه باز ویژه

جلد سررسید فیروزه ای لایه باز

طرح لایه باز جلد سررسید فیروزه ای سال ۹۹ به مناسبت عید نوروز ۱۳۹۹ طراحی و ارائه شده است. این طرح در ابعاد استاندارد رحلی ۲۱ * ۲۸ سانتی متر با رزولوشن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK قابل دریافت می باشد.

جلد سالنامه یا سررسید

سالنامه یا سررسید یکی از ابزارهای تبلیغات موثر، ماندگار و به نسبت شیوه های تبلیغاتی دیگر کم هزینه هستند. 

سررسید نامه یا سالنامه دفتر یا کتابی است دست‌نویس یا چاپ‌شده که در مورد رویدادهای اتفاق‌افتاده در یک سال اطلاعاتی می‌دهد. سالنامه‌ها ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی را پوشش دهند یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی تقویم باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه دارند. نوشتن سالنامه می‌تواند در مواردی چون حقوقی، بازرگانی، انبارداری یا تولیدی جنبهٔ قانونی داشته باشد.

سالنامه از ترکیب دو کلمه «سال» و «نامه» تشکیل شده و شاید به این دلیل باشد که سالنامه، مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که فرد برای سال می‌نویسد یا برعکس. یعنی سال (گذر زمان)، و صاحب سالنامه، نامه‌نگاری‌هایی با یکدیگر ترتیب می‌دهند و به همین دلیل است که برای برخی از مردم، سالنامه یک وسیله کاملاً شخصی محسوب می‌شود. سررسید و یا سالنامه در ابعاد گوناگونی مانند: سررسید وزیری، سررسید اروپایی، سررسید رقعی، سررسید پارت، سررسید پالتویی و …  تولید می شود.

بررسی طرح لایه باز جلد سالنامه فیروزه ای

طرح جلد سررسید و سالنامه فیروزه ای رنگ با نقوش اسلیمی و تذهیب توسط تیم طراحان تربچه طراحی شده است. طرح لایه باز جلد سررسید فوق در ابعاد استاندارد ۲۱ * ۲۸ سانتی متر رحلی به صورت دو طرفه، در یک فایل اجرا شده و با فرمت PSD قابل دریافت خواهد بود.

 جلد سالنامه فیروزه ای با طراحی جذاب و سنتی ایرانی که دارد، میتواند گزینه مناسبی برای استفاده شرکت ها و یا ادارات رسمی می باشد.

استفاده از طرح های ایرانی که با فرهنگ ما همخوانی داشته باشند حس اصالت را در مخاطبان ایجاد می کند. ایجاد حس اصالت در مخاطب یعنی القاء نوستالژی ایرانی اسلامی و زنده کردن حس ایران دوستی در ذهن مخاطب خواهد بود.

در طراحی این جلد سالنامه از رنگ های آبی فیروزه ای، نارنجی، قهوه ای و آبی کاربنی استفاده شده است که تمامی آنها از رنگ های مرسوم استفاده شده در طرح های تذهیب و کاشی کاری های اسلامی می باشند.

هزینه طراحی جلد کتاب، سررسید و سالنامه در ایران مبلغی ما بین ۲۰۰ هزار تا ۴ میلیون تومان (بر اساس تجربه و سواد بصری طراح) می باشد!. تیم طراحی تربچه با در اختیار داشتن طراحان گرافیک مجرب و کار آزموده، زمینه تمایز شما را از رقبایتان فراهم نموده و طرح های فاخر و جذاب را با قیمتی بسیار کمتر از ارزش واقعی آثار ارائه می دهد.

 

طرح لایه باز جلد سررسید و سالنامه فیروزه ای

پیش نمایش طرح جلد سالنامه ۹۹

 

جلد سالنامه فیروزه ای لایه باز

نمایی نزدیک از پیش نمایش طرح جلد سررسید

 طراحی سررسید فیروزه ای

نمایی کامل  و بدون پیش نمایش از طرح جلد سالنامه فیروزه ای

برچسب ها :

, , , , , ,

ارسال دیدگاه