خوشا دلی که در او آفتاب می روید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
خوشا دلی که در او آفتاب می روید

خوشا دلی که در او آفتاب می روید

اشعار فارسی یکی از هنرهای اصیل ایرانی می باشد که از قرن ها پیش تا کنون در زندگی ما ایرانیان جاری بوده است. امروزه با رشد تکنولوژی و درگیری های زندگی مدرن کمتر کسی هست که به فکر خواندن شعر و لذت بردن از آن باشد… تیم طراحی تربچه تصمیم گرفته است که اشعار زیبای فارسی را با هنر قلم و خوشنویسی ترکیب کند و آثار ماندگار و زیبایی را برای محیط های زندگی، کار، تفریح و … پدید آورد. با چاپ اشعار و طرح های اصیل ایرانی و استفاده از این آثار در منزل یا محیط کار، میتوانید حس زندگی را به محیط خود بازگردانید.

این وکتور طرحی زیبا از خوشا دلی که در او آفتاب می روید است که سالار عقیلی در قالب آهنگی با نام گل خیال تو آن را خوانده است، این طرح جذاب را برای امور گرافیکی مختلفی استفاده نمایید.

گل خیال تو در دشت خواب مى روید
به شوق روى تو از دیده آب مى روید
نگاه خون شده ام لاله زار مستى هاست
از این پیاله دمادم شراب مى روید
لبان خشک طلب آیه هاى مایوسند
در این عطش کده تنها سراب مى روید
تمام آینه ها سبزه زار روى تو اند
خوشا دلى که در او آفتاب مى روید
دلى که رام محبت شود نیارامد
نهال عشق تو در پیچ و تاب مى روید

 

کوسن خوشا دلی که در او آفتاب می روید

نمونه چاپ شعر روی کوسن و بالش

 

استیکر خوشا دلی که در او آفتاب می روید

نمونه چاپ شعر روی استیکر دیواری

 

تیشرت خوشا دلی که در او آفتاب می روید

نمونه چاپ شعر روی تیشرت

 

این وکتور با ابعاد و رزولوشن نامحدود طراحی شده و با فرمت EPS بر روی سایت قرار گرفته است، ضمن اینکه این طرح به صورت فایل لایه باز پس از خرید به شما تحویل داده می شود.

فایل لایه بازی که تحویل می گیرید را می توانید با استفاده از نرم افزار ایلاستریتور مورد تغییر و ویرایش قرار دهید تا طرح را مطابق با نیاز خود آماده کنید.

با مراجعه به سایت تربچه، ارائه دهنده ی انواع طرح های خوشنویسی دستی می توانید به سادگی از میان بیش از ده ها طرح، طرحی مطابق با سلیقه ی خود را انتخاب و خریداری نمایید.

 

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام