ست اداری دکتر مامایی به صورت لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
ست اداری دکتر مامایی به صورت لایه باز

شما میتوانید با استفاده از طرح آماده قرار داده شده در این بخش به راحتی برای مرکز مامایی و یا بخش پزشکی مامایی یک ست اداری دکتر مامایی زیبا تهیه و ارائه نماید .ست اداری پزشکی قرار داده شده در این بخش به صورت لایه باز بوده و شامل تمامی بخش های مربوط به ست اداری پزشکی می شود.

معرفی فایل لایه باز ست اداری دکتر مامایی

این ست اداری لایه باز پزشکی شامل انواع طرح های پاکت ، کارت ویزیت ، نسخه و برگه توضیحات می باشد. شما می توانید با استفاده از این طرح لایه باز ست اداری دکتر به راحتی تمام نیاز ها خود را برطرف سازید . این طرح به راحتی می تواند جایگزین نسخه های قدیمی و کارت ویزیت های قدیمی شود و با یکپارچه کردن طرح کارت ویزیت با طرح روی پاکت و همچنین طرح روی نسخه به زیبایی و شکیل بودن کار ارزش بیشتری بخشد .

مشخصات طرح لایه باز ست اداری مامایی

شما می توانید با تهیه  فایل ست اداری دکتر مامایی لایه باز این طرح  به راحتی تغییرات مد نظر خود را بر روی این طرح اعمال نموده و بدون محدودیت از ویژگی‌های این طرح استفاده نمایید :

طرح لایه باز ست اداری مامایی به ترکیب عالی رنگ ها و استفاده از رنگ های جذاب مثل صوتی و آبی در کنار هم  توانسته است در عین زیبایی ، کیفیت عالی خود را نیز به خوبی نشان دهد. این طرح ها با رزولوشن ۳۰۰DPI و به صورت مد رنگی CMYK می باشد .

بخش های تشکیل دهنده این ست اداری دکتر مامایی عبارت‌اند از :  طرح دو طرفه کارت ویزیت ، سربرگ برای استفاده در نسخه ها ، کاور سربرگ  ، فایل مربوط به فولدر  نگهداری اسناد ، پاکت نامه  و فایل مورد استفاده برای  لیبل سی دی  می باشد .

ابعاد طرح  ست اداری دکتر مامایی عبارت‌اند از :

ابعاد کارت ویزیت : ۸٫۵ در ۴٫۸ سانتی متر

ابعاد فولدر : به اندازه A4 لبه دار

ابعاد پاکت نامه : ابعاد پاکت نامه ملخی A4

ابعاد سربرگ : A4

ابعاد لیبل سی دی  : 13 در ۱۳ سانتی متر 

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام