با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

ست اداری فروشگاه لوازم ورزشی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
ست اداری فروشگاه لوازم ورزشی

ست اداری فروشگاه لوازم ورزشی

طرح لایه باز ست اداری فروشگاه لوازم ورزشی با کیفیت عالی و در ابعاد استاندارد و با فرمت PSD در سایت تربچه ارائه می شود.طرح ست اداری فروشگاه لوازم ورزشی شامل سربرگ، کارت ویزیت دو طرفه، پاک نامه می باشد.

ست اداری چیست؟

ست اداری به مجموعه از کاغذها یا اوراق گفته می شود که بشکل رسمی یا غیر رسمی برای انجام امور اداری و پرسنلی به کار می روند گاهی ست اداری را اوراق اداری نیز می نامند . اگر سازمان یا اداره از ست اداری استفاده کنند می توانند در شناخت خود به دیگران سریع تر عمل نمایند. معمولا ست های اداری موارد مختلفی را شامل می شوند که این موارد عبارت اند از سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، یادداشت ها. 

البته در برخی از موارد کارت های پرسنلی ، فولدر ، فاکتور و …. نیز جز این ست اداری قرار می گیرند. به هر حال می توانیم بگوییم برخی از موارد به تعداد محدود چاپ می شوند و به  تعداد نیاز مشتریان وابسته می باشد. 

بررسی طرح ست اداری فروشگاه لوازم ورزشی

طرح لایه باز ست اداری فروشگاه ورزشی با فرمت PSD و در ابعاد استاندارد طراحی شده است.رزولوشن طرح ها ۳۰۰DPI و مد رنگی آن CMYK می باشد. در طراحی ست اداری فوق از زمینه سفید با المان های بنفش، نارنجی و خاکستری استفاده شده است.

ابعاد کارت ویزیت : ۹ * ۶ سانتی متر

ابعاد پاک نامه : ۲۲ * ۱۱ سانتی متر

سربرگ : A4
 

طرح لایه باز ست اداری فروشگاه اسپرت و لوازم ورزشی

برچسب ها :

, , ,