ست اداری مشاور املاک لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
ست اداری مشاور املاک لایه باز ویژه

ست اداری مشاور املاک لایه باز

ست اداری مشاور املاک لایه باز با کیفیت عالی و در ابعاد استاندارد و با فرمت PSD در سایت تربچه ارائه می شود.طرح ست اداری مشاور املاک شامل سربرگ، کارت ویزیت دو طرفه، پاک نامه و کاغذ یادداشت می باشد.

ست اداری چیست؟

ست اداری به مجموعه از کاغذها یا اوراق گفته می شود که بشکل رسمی یا غیر رسمی برای انجام امور اداری و پرسنلی به کار می روند گاهی ست اداری را اوراق اداری نیز می نامند . اگر سازمان یا اداره از ست اداری استفاده کنند می توانند در شناخت خود به دیگران سریع تر عمل نمایند. معمولا ست های اداری موارد مختلفی را شامل می شوند که این موارد عبارت اند از سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، یادداشت ها. 

البته در برخی از موارد کارت های پرسنلی ، فولدر ، فاکتور و …. نیز جز این ست اداری قرار می گیرند. به هر حال می توانیم بگوییم برخی از موارد به تعداد محدود چاپ می شوند و به  تعداد نیاز مشتریان وابسته می باشد. 

بررسی طرح ست اداری مشاور املاک 

طرح لایه باز ست اداری مشاور املاک با فرمت PSD و در ابعاد استاندارد طراحی شده است.رزولوشن طرح ها ۳۰۰DPI و مد رنگی آن CMYK می باشد. در طراحی ست اداری مشاور املاک از زمینه سفید با المان های طلایی و نوک مدادی استفاده شده که حس لوکس بودن را به مخاطب القاء می کند.

ابعاد کارت ویزیت : ۹ * ۶ سانتی متر

ابعاد پاک نامه : ۲۲ * ۱۱ سانتی متر

سربرگ : A4

یادداشت : ۱۰ * ۱۵ سانتی متر

 

ست اداری مشاور املاک لایه باز

 

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام