شعر ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

شعر ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

 شعر ما زنده به آنیم که آرام نگیریم      موجیم که آسودگی ما، عدم ماست

شعر فوق اثر صائب تبریزی از شاعران عهد صفویه است که در حدود سال ۱۰۰۰ هجری قمری در اصفهان (و به روایتی در تبریز) زاده شد. در جوانی مانند اکثر شعرای آن زمان به هندوستان رفت و از مقربین دربار شاه جهان شد. در سال ۱۰۴۲ هجری قمری به کشمیر رفت و از آنجا به ایران بازگشت و به منصب ملک‌الشعرایی شاه عباس ثانی درآمد. در زمان پیری در باغ تکیه در اصفهان اقامت کرد و همواره عده‌ای از ارباب هنر گرد او جمع می‌شدند. وی در سال ۱۰۸۰ هجری قمری وفات یافت و در همین محل (باغ تکیه) در کنار زاینده‌ رود به خاک سپرده شد.

بررسی وکتور خوشنویسی شعر ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

اشعار فارسی یکی از هنرهای اصیل ایرانی می باشد که از قرن ها پیش تا کنون در زندگی ما ایرانیان جاری بوده است. امروزه با رشد تکنولوژی و درگیری های زندگی مدرن کمتر کسی هست که به فکر خواندن شعر و لذت بردن از آن باشد… تیم طراحی تربچه تصمیم گرفته است که اشعار زیبای فارسی را با هنر قلم و خوشنویسی ترکیب کند و آثار ماندگار و زیبایی را برای محیط های زندگی، کار، تفریح و … پدید آورد. با چاپ اشعار و طرح های اصیل ایرانی و استفاده از این آثار در منزل یا محیط کار، میتوانید حس زندگی را به محیط خود بازگردانید.

طرح خوشنویسی فوق با خط شکسته خطاطی و در نرم افزار ایلوستریتور اجرا شده است. در واقع طرحی که هم اکنون در اختیار شماست، فایل خام و اجرا شده این اثر می باشد که به صورت وکتور و با فرمت EPS ارائه شده است. به طور کلی فایل های وکتور قابل ویرایش در نرم افزار ایلوستریتور می باشند. به دلیل فرمت برداری این طرح قابل بزرگ نمایی(بدون افت کیفیت) تا ابعاد نامحدود و دلخواه شما می باشد. با خرید این اثر هنری میتوانید از آن در چاپ استیکرهای دیواری، تابلوهای هنری و خوشنویسی، ماگ، پرده، تیشرت، کوسن و… استفاده نمایید.

 

استیکر شعر ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

نمونه چاپ استیکر دیواری

 

تیشرت شعر ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

نمونه چاپ طرح روی تیشرت

 

کوسن شعر ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

نمونه چاپ شعر روی کوسن

 

جهت مشاهده دیگر آثار هنرمندان به صفحه خوشنویسی اشعار مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.