با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

طرح استوری ماه رمضان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح استوری ماه رمضان

طرح استوری ماه رمضان

طرح لایه باز بنر و استوری ماه رمضان به مناسبت فرار سیدن ماه رحمت و برکت الهی، توسط تیم طراحی و گرافیک سایت تربچه ارائه شده است. طرح استوری ماه رمضان در ابعاد استاندارد استوری اینستاگرام ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰ پیکسل به همراه بنر اینستاگرام در ابعاد ۲۰۰۰ * ۲۰۰۰  پیکسل با رزولوشن ۷۲DPI و مد رنگی RGB قابل دریافت می باشد. فرمت این دو طرح PSD بوده و قابل ویرایش و شخصی سازی با توجه به نیاز شما در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
طرح بنر و استوری ماه مبارک رمضان ویژه اینستاگرام مناسب استفاده در صفحات مجازی هیئت های مذهبی، شخصی، تجاری، فرهنگی و هنر و… می باشد. این بنر معمولاً برای تبریک و یا اطلاع رسانی از مراسم های ویژه ماه مبارک رمضان کاربرد خواهد داشت.
در طراحی بنر اینستاگرام رمضان از خوشنویسی اختصاصی ماه رمضان که به صورت دستی خطاطی شده، به کار رفته که جذابیت و جلوه ی خاصی به این طرح داده است. علاوه بر آن از کادر تذهیب و متن تبریک فرا رسیدن رمضان استفاده شده که میتوانید به سادگی ویرایش کرده و متن دلخواه خود را در آن بنویسید.

در قسمت پایینی طرح نیز از تصویر قرآن کریم استفاده شده متناسب با موضوع ماه رمضان بوده و حس معنوی را به مخاطب القاء خواهد کرد.

با خرید طرح فوق شما ۲ فایل PSD شامل استوری و بنر ماه رمضان به صورت مجزا و در ابعاد استاندارد خود دریافت خواهید نمود.

 

طرح لایه باز استوری اینستاگرام ماه رمضان

 

بنر اینستاگرام ماه رمضان لایه باز

 

استوری و بنر ماه رمضان برای اینستاگرام

برچسب ها :

, , , ,

ارسال دیدگاه