طرح بنر شب یلدا لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح بنر شب یلدا لایه باز

طرح بنر شب یلدا لایه باز

طرح لایه باز بنر شب یلدا به صورت ایستاده و به مناسبت این شب طراحی شده است.  بنر لایه باز شب یلدا با کیفیت عالی و در ابعاد ۵۰ * ۷۰ سانتی متر با رزولوشن ۳۰۰DPI  و مد رنگی RGB طراحی شده است.

شب یلدا چه شبی است؟

یلدا برگرفته از یک واژه سُریانی می باشد که به تولد و زایش معنی شده است. سریانی زبان رایج مسیحی ها بوده است که از تحقیق و بررسی در کتب تاریخی واژه نامه ها کسب شده است دانشمند بزرگ و تقویم شناس ابوریحان بیرونی با نام میلاد اکبر از شب یلدا یاد می کند و آن را میلاد خورشید دانسته است. 

واژه یلدا به طور دقیق مشخص نیست که چطور و چه زمانی به زبان فارسی ورود کرده است این گونه از تاریخ بر آمده است که مسیحیان اولیه که در روم زندگی می کردند دچار سختی های فراوانی بودند در همان حال عده ای از آنها تصمیم به مهاجرت به ایران می کنند و به خاطر نزدیک بودن فرهنگ ها این واژه سریانی به زبان فارسی راه پیدا می کند.  

میوه های شب یلدا

هندوانه یکی از میوه های محبوب تابستانی است ولی چرا در شب یلدا هندوانه می خوریم؟ بر اساس باور ایرانی ها خوردن هندوانه در شب یلدا باعث می شود که در سراسر زمستان، سرما و بیماری بر شما غلبه نمی کند. انار نیز نمادی از شادی و زایش است که با خوردن آن در شب یلدا انرژی و جانی تازه می گیریم.

 

بنر اطلاع رسانی شب یلدا

 

بنر شب یلدا

 

طرح لایه باز بنر شب چله

 

بررسی جزئیات طرح لایه باز بنر شب یلدا

طرح لایه باز بنر شب یلدا با رنگ زمینه هندوانه ای و با تخمه های آن طراحی شده است. در میانه این طرح از خوشنویسی شب یلدا استفاده شده که جذابیت آن را دو چندان می کند.

این طرح مناسب استفاده به عنوان بنر شهری و اطلاع رسانی عمومی می باشد. در طراحی بنر شب یلدا از المان هایی چون انار، برف و… استفاده شده است. 

طرح بنر شب چله با فرمت PSD ارائه شده و قابل استفاده در نرم افزار فتوشاپ می باشد.

 

جهت مشاهده تمامی طرح ها، به صفحه بنر لایه باز شب یلدا مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام