طرح بنر ماه محرم

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح بنر ماه محرم ویژه

طرح بنر ماه محرم

لایه باز طرح بنر ماه محرم به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری و شهادت امام حسین(ع) و دهه محرم الحرام طراحی و ارائه شده است. بنر سخنرانی دهه محرم با فرمت PSD فتوشاپ و کیفیت فوق العاده بالا قابل ارائه می باشد.

بنر استیج و پشت منبر ماه محرم با طراحی خاص و بی نظیر، چشم هر مخاطبی را به خود جلب خواهد کرد.در زمینه این طرح از رنگ قرمز و مشکی استفاده شده است. علاوه بر آن از نقش و نگارهای تذهیب اسلامی نیز در طرح به کار رفته است که زیبایی را در عین اصالت به مخاطب القاء خواهد کرد. در میانه این طرح عنوان خوشنویسی لبیک یا حسین علیه السلام به چشم می خورد که به صورت دستی خطاطی شده و بوسیله نرم افزار فتوشاپ رنگ آمیزی و جلوه پردازی شده است.همچنین در پیش زمینه طرح المان های تذهیب و شمسه مورد استفاده قرار گرفته است.

لایه باز طرح بنر ماه محرم با رزولوشن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK ارائه شده که برای چاپ بسیار مناسب می باشد. به دلیل رزولوشن بالای بنر سخنرانی و استیج محرم، این طرح قابل چاپ تا ابعاد ۳ * ۲ متر (با رزولوشن ۷۲) و بدون افت کیفیت می باشد.این طرح مناسب هیئت های مذهبی دهه محرم و همچنین اجرای دکور و استیج و یا برنامه های تلویزیونی و همچنین ایام اربعین خواهد بود.
 

دانلود طرح لایه باز بنر محرم

طرح بنر پشت منبر محرم

دانلود بنر پشت منبر محرم

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام