با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

طرح تبریک روز مادر لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح تبریک روز مادر لایه باز

طرح تبریک روز مادر

طرح تبریک روز مادر یک پوستر زیبا و خلاقانه برای هدیه روز مادر است. این طرح لایه باز تبریک روز مادر با طراحی جذاب خود یک هدیه ماندگار برای مادران خواهد بود. طرح فتوشاپ روز مادر به راحتی با نصب نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است. برای این منظور با چند کلیک ساده می توان اطلاعات مورد نیاز و تغییرات در آن اعمال نمود. بنر روز مادر با رنگ بنفش و ابعاد مناسب قابل نصب بر روی دیوار است.

با نصب این هدیه زیبا بر روی دیوار این هدیه همواره جلوی دید خواهد بود. طرح لایه باز روز مادر با کیفیت رنگ عالی را می توان چاپ نمود و به زیبایی بر روی دیوار قرار داد. ابعاد بنر روز مادر ۵۰ * ۷۰ سانتی متر بوده که ابعاد متناسبی برای نصب بر روی دیوار است.

فایل فتوشاپ روز مادر در نرم افزار فتوشاپ CC طراحی و با پسوند فایل PSD عرضه می شود. طرح پوستر روز مادر با اندازه و حجم فایل ۱۹ مگا بایت به آسانی دانلود شده و می توان آنرا دریافت نمود.

بررسی مشخصات طرح تبریک روز مادر

پوستر روز مادر از رزولوشن DPI۳۰۰ بهره می برد بنابراین پوستر از کیفیت و وضوح بسیار بالایی برخوردار است. از طرفی طرح لایه باز تبریک روز مادر با بهره مندی از مد رنگی CMYK یک نمایش عالی از رنگ ها را به تصویر می کشد.

تصویر بنر روز مادر با طرح گلهای بنفش هدیه ای خاص و منحصر بفرد از طرف شما خواهد بود. طرح فتوشاپ روز مادر امکان چاپ فایل را به راحتی امکان پذیر ساخته و شما می توانید آنرا بر روی انواع کاغذ پرینت و چاپ نمائید.

طرح فوق با داشتن فایل فتوشاپ روز مادر قابلیت ایجاد تغییرات در آنرا میسر ساخته بنابراین شما می توانید حتی نام و امضای خود را در گوشه طرح ثبت کنید. 

برچسب ها :

, , , , , ,

ارسال دیدگاه