طرح تقدیرنامه رسمی اسلیمی

طرح تقدیرنامه رسمی اسلیمی

طرح تقدیرنامه رسمی

تقدیرنامه ها یکی از بهترین ابزار برای تشکر و قدردانی به حساب می آیند، هدیه ای ماندگار که تقدیری رسمی و شیک است و بهترین گزینه برای هدیه دادن شرکت ها و مراکز رسمی است.

تحلیل وکتور تقدیرنامه رسمی

این تقدیرنامه گزینه ای بسیار مناسب است برای مدیرانی است که می خواهند با استایلی خاص از کارمندان خود تشکر کنند، رنگ های استفاده شده در این تقدیرنامه سفید و آبی فیروزه ای است.

استفاده از این رنگ ها سبب شده تا این تقدیرنامه ضمن جذابیت رسمیت خود را نیز حفظ کند و در نهایت طرحی زیبا را حاصل کند که مناسب استفاده برای مراسمات مختلفی است.

المان گل ها که بر بخش بالایی تقدیرنامه آمده با رنگ فیروزه ای به افزایش جذابیت و زیبایی آن کمک بسیاری کرده است و رسمیت طرح را تعدیل بخشیده است.

این تقدیرنامه را می توانید از سایت تربچه خریداری نمایید و به عنوان هدیه ای ماندگار آن را ارائه دهید.

مشخصات و ویژگی های فنی تقدیرنامه رسمی

طرح این تقدیرنامه رسمی کاملا آماده است اما فایلی که پس از خرید آن به شما تحویل داده می شود فایل لایه باز با فرمت PSD است.

این لایه باز بودن فایل به شما این امکان را می دهد که طرح را مطابق با خواست خود ویرایش کنید، به این ترتیب طرح نهایی همان طرحی می شود که شما لازم دارید.

از ویژگی های این طرح به رزولوشن ۳۰۰ DPI، مد رنگی CMYK و ابعاد A4 می توانیم اشاره نماییم.

به این ترتیب شما به سادگی می توانید طرح را از سایت خریده و دریافت نمایید و پس از ویرایش آن را برای خود شخصی سازی نمایید.

با مراجعه به سایت تربچه، ارائه دهنده ی انواع طرح های تقدیرنامه می توانید به سادگی از میان بیش از ده ها طرح، طرحی مطابق با سلیقه ی خود را انتخاب و خریداری نمایید.

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.