طرح فاکتور طلا فروشی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح فاکتور طلا فروشی

طرح فاکتور طلا فروشی

طرح فاکتور طلا فروشی لایه باز با طراحی خاص و جذاب ویژه فروشگاه های طلا و جواهر فروشی طراحی و اجرا شده است.  این طرح در ابعاد استاندارد A4  با رزولوشن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK قابل دریافت است. طرح لایه باز فاکتور طلافروشی با فرمت PSD بوده و برای ویرایش طرح به نرم افزار فتوشاپ نیاز خواهید داشت.

بررسی جزئیات طرح لایه باز فاکتور طلا و جواهر

طرح فاکتور طلا و جواهر فروشی با رنگ زمینه تیره و نقوش سنتی طراحی و ارائه شده است. این طرح متناسب با نیاز  کسب و کارهای طلا و جواهرفروشی بوده و در ابعاد استاندارد A4 ارائه شده است. با توجه به لایه باز بودن طرح، قابلیت ویرایش و تغییر بر اساس نیاز خود را در خرید این طرح تجربه خواهید نمود.

کاربرد فاکتور در کسب و کار

فاکتور یا رسید خرید یکی از ملزوماتی هست که در کسب و کارهای مختلف و در ابعاد و طرح های متنوع با توجه به نیاز کسب و کار استفاده می شود. طرح لایه باز فاکتور طلا فروشی با طراحی خاص و شیک مناسب استفاده در فروشگاه های طلا و جواهر می باشد. فاکتورها یکی از ملزومات خرید طلا هستند و در واقع طلایی که فاکتور خرید نداشته باشد، ممکن است از اصالت کافی برخوردار نباشد. وجود فاکتور برای هر کسب و کاری لازم است و قابل استناد در مراجع رسمی نیز می باشد. در فاکتور فروش محصولات باید قیمت هر کالا و اجناس به همراه تعداد یا وزن آن درج شود.

نرم افزار مورد نیاز

جهت استفاده و ویرایش طرح کارت ویزیت فست فود باید از نرم افزار فتوشاپ استفاده نمایید. جهت ویرایش طرح تنها کافی است فایل PSD فاکتور خریداری شده را در فتوشاپ باز کنید و با استفاده از ابزار متنی موجود در پنل فتوشاپ، متن دلخواه و مناسب کسب و کار خود را بنویسید و از این طرح استفاده کنید.
در صورتی که نظر یا پیشنهادی در خصوص این طرح داشتین میتوانید از طریق بخش دیدگاه ها با ما در ارتباط باشید.

لوگوی استفاده شده در این طرح صرفاً به عنوان نمونه بوده و قابل استفاده و چاپ نخواهد بود.
 

طرح لایه باز فاکتور طلا و جواهر فروشی

فاکتور لایه باز طلافروشی PSD

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام