طرح فاکتور طلا و جواهر فروشی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح فاکتور طلا و جواهر فروشی

طرح فاکتور طلا و جواهر فروشی

طرح فاکتور طلا و جواهر فروشی لایه باز با طراحی خاص و جذاب ویژه فروشگاه طلا و جواهر فروشی طراحی و اجرا شده است. این طرح در ابعاد استاندارد A4 با رزولوشن ۳۰۰DPI و مد رنگی CMYK قابل دریافت است. طرح لایه باز فاکتور طلا فروشی با فرمت PSD بوده و برای ویرایش طرح به نرم افزار فتوشاپ نیاز خواهید داشت.

بررسی جزئیات طرح لایه باز فاکتور طلا فروشی

طرح فاکتور طلا فروشی با رنگ زمینه تیره و نقوش مدرن طراحی و ارائه شده است. این طرح متناسب با نیاز کسب و کارهای طلا و جواهر فروشی بوده و در ابعاد استاندارد A4 ارائه شده است . باتوجه به لایه باز بودن طرح ، قابلیت ویرایش و تغییر بر اساس نیاز خود را در خرید این طرح تجربه خواهید نمود.

کاربرد فاکتور در کسب و کار

فاکتور یا رسید خرید یکی از ملزوماتی هست که در کسب و کار های مختلف و در ابعاد و طرح های متنوع با توجه به نیاز کسب و کار استفاده می شود . طرح لایه باز فاکتور طلا فروشی با طراحی خاص و شیک مناسب استفاده درفروشگاه طلا و جواهر می باشد. فاکتور ها یکی از ملزومات خرید طلا هستند و در واقع طلایی که فاکتور خرید نداشته باشد ، ممکن است از اصالت کافی برخوردار نباشد. وجود فاکتور برای هر کسب و کاری لازم است و قابل استناد در مراجع رسمی نیز می باشد. در فاکتور فروش محصولات باید قیمت هر کالا و اجناس به همراه تعداد و یا وزن آن درج شود.

 

طرح فاکتور طلا و جواهر فروشی

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام