طرح لایه باز بنر یلدا

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح لایه باز بنر یلدا ویژه

طرح لایه باز بنر شب یلدا

طرح لایه باز بنر شب یلدا با طراحی خاص و زیبا به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا یا شب چله طراحی و ارائه شده است. این طرح با فرمت PSD بوده و قابل ویرایش و شخصی سازی در نرم افزار فتوشاپ می باشد.

شب یلدا چه شبی است؟

شب یَلدا یا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است. در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کرهٔ شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود. نام دیگر این شب «چِلّه» میباشد، زیرا برگزاری این جشن، یک آیین ایرانی‌ است.

یلدا به زمان بین غروب آفتاب از ۳۰ آذر (آخرین روز پاییز) تا طلوع آفتاب در اول ماه دی (نخستین روز زمستان) گفته می‌شود. خانواده‌های ایرانی در شب یلدا، معمولاً شامی فاخر و همچنین انواع میوه‌ها و رایج‌تر از همه هندوانه و انار را مهیا و دور هم سرو می‌کنند. پس از سرو تنقلات، شاهنامه‌خوانی، قصه‌گویی بزرگان خانواده برای دیگر اعضای فامیل و همچنین فال‌گیری با دیوان حافظ رایج است.
 

بررسی بنر لایه باز شب یلدا

طرح بنر شب یلدا به مناسبت فرا رسیدن فصل زمستان و طولانی ترین شب سال یعنی شب یلدا(چله) طراحی شده و توسط سایت تربچه ارائه می شود. این طرح در ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر با رزولوشن ۷۲ و مد رنگی CMYK طراحی شده است.

در طراحی بنر شب چله از المان های شب یلدا مانند هندوانه، انار، آجیل، فال حافظ و… استفاده شده که حال و هوای شب یلدا را در مخاطبان شما زنده می کند.

 

بنر لایه باز شب یلدا

 

 

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام