با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

طرح لایه باز تیشرت شب یلدا

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح لایه باز تیشرت شب یلدا ویژه

طرح لایه باز تیشرت شب یلدا

طرح لایه باز تیشرت شب یلدا با طراح جذاب و خاص میتواند شبی ماندگار در ذهن را برای شما خلق کند. این طرح با خوشنویسی شعر شب یلدا و طراحی زمینه و بکگراند هندوانه ای رنگ چشم هم بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد.

تاریخچه شب یلدا

یلدا برگرفته از یک واژه سُریانی می باشد که به تولد و زایش معنی شده است. سریانی زبان رایج مسیحی ها بوده است که از تحقیق و بررسی در کتب تاریخی واژه نامه ها کسب شده است دانشمند بزرگ و تقویم شناس ابوریحان بیرونی با نام میلاد اکبر از شب یلدا یاد می کند و آن را میلاد خورشید دانسته است. 

واژه یلدا به طور دقیق مشخص نیست که چطور و چه زمانی به زبان فارسی ورود کرده است این گونه از تاریخ بر آمده است که مسیحیان اولیه که در روم زندگی می کردند دچار سختی های فراوانی بودند در همان حال عده ای از آنها تصمیم به مهاجرت به ایران می کنند و به خاطر نزدیک بودن فرهنگ ها این واژه سریانی به زبان فارسی راه پیدا می کند.  

انار و هندوانه در شب یلدا

هندوانه یکی از میوه های محبوب تابستانی است ولی چرا در شب یلدا هندوانه می خوریم؟ بر اساس باور ایرانی ها خوردن هندوانه در شب یلدا باعث می شود که در سراسر زمستان، سرما و بیماری بر شما غلبه نمی کند. انار نیز نمادی از شادی و زایش است که با خوردن آن در شب یلدا انرژی و جانی تازه می گیریم.

طرح خوشنویسی شعر شب یلدا

طرح لایه باز خوشنویسی شعر شب یلدا با طراحی زمینه خاص به عنوان طرح تیشرت لایه باز شب یلدا آماده سازی و اجرا شده است. این طرح با کیفیت عالی و در ابعاد بزرگ می باشد که قابل چاپ رو تیشرت، ماگ و لیوان یا حتی بنرهای بزرگ خواهد بود.

 

شب یلدا ز راه آمد دوباره           بگیر ای دوست از غمها کناره

شب شادی و شور و مهربانیست          زمان همدلی و همزبانیست

 

طرح های تیشرت شب یلدا و شب چله
 
PSD طرح تیشرت شب یلدا
ویژگی های طرح لایه باز تیشرت شب یلدا

          ابعاد ۵۰ * ۷۰ سانتی متر

          رزولوشن ۳۰۰DPI

         مد رنگی  CMYK

         فرمت PSD

         قابل استفاده و ویرایش در فتوشاپ

نحوه خرید و استفاده از طرح

جهت خرید طرح، پس از ثبت نام در سایت، حساب کاربری خود را از طریق پنل کاربری شارژ نموده، سپس مجدداً به صفحه طرح مراجعه کنید و روی دکمه دانلود تکی کلیک نمایید.

 فایل طرح به صورت فشرده RAR می باشد که توصیه می کنیم جهت باز نمودن فایل RAR از نرم افزار Winrar استفاده نمایید.

پس از باز نمودن فایل PSD در نرم افزار فتوشاپ، از طریق پنل لایه ها (Layers) ، آیکن چشم که در کنار اسم فایل قرار گرفته را روشن کنید تا طرح برای شما ظاهر شود.(این کار به جهت کاهش حجم فایل انجام می شود)

 

جهت مشاهده دیگر آثار، به صفحه خوشنویسی مراجعه فرمایید.

برچسب ها :

, , ,

ارسال دیدگاه