طرح لایه باز ست اداری آزمایشگاه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح لایه باز ست اداری آزمایشگاه

شما میتوانید با استفاده از فایل لایه باز قرار داده شده در این بخش به راحتی برای مجموعه آزمایشگاهی خود یک ست اداری مناسب و با طرح اداری کاملا رسمی و شکیل ارائه نماید . ست اداری آزمایشگاه لایه باز قرار داده شده در این بخش به صورت لایه باز و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ بوده و شامل تمامی بخش های مربوط به ست اداری می شود.

معرفی فایل لایه باز ست اداری آزمایشگاه

این ست اداری آزمایشگاه شامل انواع طرح های پاکت نامه دو طرفه مناسب برای جواب آزمایش، کارت ویزیت دو طرفه، برگه خام  با طرح سربرگ به صورت دو طرفه پشت و رو می باشد. شما می توانید با استفاده از این طرح لایه باز ست اداری به راحتی تمام نیاز ها خود را در زمینه طرح های مربوط به کارت ویزیت دو طرفه ، پاکت جواب آزمایش ، برگه جواب آزمایش و سربرگ خام برطرف سازید . این مجموعه برای انواع آزمایشگاه ها و مراکز تست و سنجش پزشکی  بسیار مناسب  بوده و از لحاظ ظاهر اداری نیز بسیار مناسب  می باشد.

مشخصات طرح ست اداری آزمایشگاه

شما می توانید با تهیه ست اداری آزمایشگاه لایه باز این طرح  به راحتی تغییرات مد نظر خود از قبیل تغییر رنگ ، اندازه و فونت و یا چیدمان کلی طرح، بر روی فایل لایه باز در تمامی بخش ها اعمال نموده و بدون محدودیت و تنها با استفاده از نرم افزار فتوشاپ از ویژگی‌های این طرح بسیار زیبا استفاده نمایید .

طراحی ست اداری با ترکیب عالی و استفاده از فونت های رسمی مناسب و ترکیب رنگ اداری و هارمونی قرار داده شده بین این موارد توانسته است در عین زیبایی، کیفی ، شیک و رسمی بودن خود را نیز به خوبی نشان دهد. این طرح ها با رزولوشن ۳۰۰DPI و به صورت مد رنگی CMYK می باشد .

بخش های تشکیل دهنده این طرح لایه باز ست اداری آزمایشگاه عبارت‌اند از :  طرح دو طرفه کارت ویزیت ، سربرگ دو طرفه به همراه طرح پشت تمام صفحه ، پاکت نامه ، طرح جواب سربرگ آزمایش و فایل مورد استفاده برای  لیبل سی دی  می باشد .

ابعاد طرح  ست اداری آزمایشگاه عبارت‌اند از :

  • ابعاد کارت ویزیت : ۸٫۵ در ۴٫۸ سانتی متر

  • ابعاد فولدر  نگه داری اسناد پزشکی : A4 استاندارد همراه با مقداری لبه

  • ابعاد پاکت نامه : ابعاد پاکت نامه ملخی A4

  • ابعاد سربرگ : A4

  • ابعاد لیبل سی دی  : 13 در ۱۳ سانتی متر 

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام