طرح لایه باز ست اداری ساعت فروشی

طرح لایه باز ست اداری ساعت فروشی

شما میتوانید با استفاده از فایل لایه باز قرار داده شده در این بخش به راحتی برای فروشگاه ساعت خود یک ست اداری ساعت فروشی زیبا  و شکیل تهیه و ارائه نماید . ست اداری لایه باز قرار داده شده در این بخش به صورت لایه باز  و قابل ویرایش در فتوشاپ بوده و شامل تمامی بخش های مربوط به طرح ست اداری فروشگاه ساعت می شود.

معرفی فایل لایه باز ست اداری ساعت فروشی

این ست اداری ساعت فروشی شامل انواع طرح های پاکت نامه دو طرفه ، کارت ویزیت دو طرفه، طرح سربرگ به صورت دو طرفه و ساک دستی کاغذی سایز استاندارد می باشد. شما می توانید با استفاده از این طرح لایه باز ست اداری به راحتی تمام نیاز ها خود را در زمینه طرح های مربوط به کارت ویزیت دو طرفه ، پاکت فاکتور فروش ، فاکتور فروش ، سربرگ فروش و ساک دستی برطرف سازید . این مجموعه برای فروشگاه های فروش ساعت و فروشگاه های فروش محصولات لوکس و لاکچری بسیار مناسب  بوده و از لحاظ ظاهری نیز بسیار شکیل  می باشد.

مشخصات طرح ست اداری فروشگاه ساعت

شما می توانید با تهیه  فایل فتوشاپ ست اداری این طرح  به راحتی تغییرات مد نظر خود از قبیل تغییر رنگ ، اندازه و فونت و یا چیدمان کلی طرح، بر روی فایل لایه باز در تمامی بخش ها  اعمال نموده و بدون محدودیت و تنها با استفاده از نرم افزار فتوشاپ از ویژگی‌های این طرح بسیار زیبا استفاده نمایید .

طرح لایه باز ست اداری با ترکیب عالی رنگ های شاد و مناسب و استفاده از هارمونی رنگ های جذاب در کنار هم  توانسته است در عین زیبایی ، کیفیت و شیک بودن خود را نیز به خوبی نشان دهد. این طرح ها با رزولوشن ۳۰۰DPI و به صورت مد رنگی CMYK می باشد .

بخش های تشکیل دهنده این طرح ست اداری فروشگاه ساعت عبارت‌اند از : کارت ویزیت لایه باز ، سربرگ دو طرفه به همراه طرح پشت تمام صفحه ، ساک دستی کاغذی ، فاکتور فروش ، پاکت نامه  و فایل مورد استفاده برای  لیبل سی دی  می باشد .

ابعاد طرح  ست اداری ساعت فروشی عبارت‌اند از :

  • ابعاد کارت ویزیت : ۸٫۵ در ۴٫۸ سانتی 
  • ابعاد ساک دستی : به اندازه استاندارد
  • ابعاد پاکت نامه : ابعاد پاکت نامه ملخی A4
  • ابعاد سربرگ : A4
  • ابعاد لیبل سی دی  : 13 در ۱۳ سانتی متر 

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.