طرح لایه باز ست اداری طلا و جواهر فروشی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح لایه باز ست اداری طلا و جواهر فروشی ویژه

شما میتوانید با استفاده از فایل لایه باز قرار داده شده در این بخش به راحتی برای فروشگاه طلا و جواهر فروشی خود یک ست اداری طلا فروشی زیبا و شکیل تهیه و ارائه نماید . ست اداری لایه باز قرار داده شده در این بخش به صورت لایه باز بوده و شامل تمامی بخش های مربوط به ست اداری طلا و جواهر فروشی می شود.

معرفی فایل لایه باز ست اداری طلا فروشی

این ست اداری طلا فروشی شامل انواع طرح های پاکت نامه دو طرفه ، کارت ویزیت دو طرفه، فاکتور ارائه رسمی با طرح سربرگ و پاکت بزرگ با طرح و مشخصات فروشگاه می باشد. شما می توانید با استفاده از این طرح لایه باز ست اداری به راحتی تمام نیاز ها خود را در زمینه طرح های مربوط به کارت ویزیت دو طرفه ، پاکت فاکتور فروش ، فاکتور فروش ، سربرگ فروش و پاکت خرید کاغذی برطرف سازید . این مجموعه برای فروشگاه های فروش طلا و جواهر  بسیار مناسب بوده و از لحاظ ظاهری نیز بسیار شکیل  می باشد.

مشخصات ست اداری طلا و جواهر فروشی

شما می توانید با تهیه  فایل فتوشاپ ست اداری این طرح به راحتی تغییرات مد نظر خود از قبیل اندازه و فونت و یا چیدمان کلی طرح، بر روی فایل لایه باز در تمامی بخش ها اعمال نموده و تنها با استفاده از نرم افزار فتوشاپ از ویژگی‌های این طرح بسیار زیبا استفاده نمایید .

طرح لایه باز ست اداری فوق با ترکیب عالی رنگ های شاد و مناسب و استفاده از هارمونی رنگ های جذاب و با تکیه بر سلیقه خانم ها در انتخاب جواهرات در کنار هم  توانسته است در عین زیبایی ، کیفیت و شیک بودن خود را نیز به خوبی نشان دهد. این طرح ها با رزولوشن ۳۰۰DPI و به صورت مد رنگی CMYK می باشد .

بخش های تشکیل دهنده این ست اداری طلا و جواهر فروشی عبارت‌اند از :  طرح دو طرفه کارت ویزیت ، کاور سربرگ ، ساک دستی کاغذی ، فایل مربوط به فولدر  نگهداری اسناد ، پاکت نامه  و فایل مورد استفاده برای  لیبل سی دی  می باشد .

ابعاد طرح  ست اداری طلا فروشی عبارت‌اند از :

  • ابعاد کارت ویزیت : ۸٫۵ در ۴٫۸ سانتی متر

  • ابعاد ساک دستی : به اندازه استاندارد

  • ابعاد پاکت نامه : ابعاد پاکت نامه ملخی A4

  • ابعاد سربرگ : A4

  • ابعاد لیبل سی دی  : 13 در ۱۳ سانتی متر 

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام