ست اداری فرش فروشی لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
ست اداری فرش فروشی لایه باز ویژه

طرح ست اداری فرش فروشی مناسب برای فروشگاه های فرش می باشد. این طرح با استفاده از نقوش فرش ایرانی تهیه و ایجاد شده است. نقش  استفاده شده در تمامی فایل های ست اداری فرش فروشی مناسب با طرح و فایل مورد نظر بوده و جلوه و زیبایی خاصی را ایجاد کرده است.

معرفی فایل ست اداری فرش فروشی

ست اداری فرش فروشی قرار داده شده در این فایل بر اساس طرح ها و نقوش فرش ایرانی ایجاد و تهیه شده است . در طرح لایه باز ست اداری محل نام شرکت و فروشگاه شما به صورت ویژه قرار داده شده است تا شما بتوانید نام و لوگوی اختصاصی خود را نیز در این طرح درج نمایید .

مشخصات طرح لایه باز ست اداری

طرح لایه باز ست اداری فرش فروشی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ ایجاد شده است. این طرح با حجم ۴۴ مگابایت تمامی فایل های مورد نیاز شما از قبیل سربرگ ، فایل A4 دو طرفه ، کارت ویزیت دو طرفه ، فایل مخصوص پاکت نامه  با چاپ دو طرفه و  فایل  مخصوص لیبل سی دی را شامل می شود.

ست اداری لایه باز فوق در اندازه های استاندارد و با رزولوشن ۳۰۰ DPI و با مد رنگی CMYK که مخصوص چاپ می باشد ایجاد شده است. تمامی فایل های قرار داده شده در طر ح لایه باز ست اداری فرش فروشی به صورت لایه باز و با فرمت PSD می باشند .

در تمامی فایل ها بعضی مخصوص برای لوگوی و نام فروشگاه شما در نظر گرفته شده است. همچنین طرح های قرار داده شده بر اساس نقوش فرش بوده و از گل های رنگی موجود در فرش ها در اینست استفاده شده است. این کار باعث ایجاد جذابیت فوق العاده در این ست اداری لایه باز شده است .

ابعاد طرح  ست اداری عبارت‌اند از :

  • ابعاد کارت ویزیت : ۸٫۵ در ۴٫۸ سانتی متر

  • ابعاد پاکت نامه : ابعاد پاکت نامه ملخی A4

  • ابعاد سربرگ:   A4

  • ابعاد لیبل سی دی  : 13 در ۱۳ سانتی متر

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام