طرح لایه باز ست اداری کانون وکلا

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح لایه باز ست اداری کانون وکلا ویژه

ست اداری کانون وکلا بر اساس سلیقه اداری و رسمی کانون وکلا طراحی و ایجاد شده است . این ست برای دفترداران و وکلای حقوقی و کیفری مناسب می باشد. شما می توانید با تهیه ست اداری لایه باز وکلا به راحتی تمام طرح و ها و فایل های مورد نیاز خود را ایجاد و ویرایش کنید .

معرفی فایل ست اداری کانون وکلا لایه باز

فایل ست اداری کانون وکلا لایه باز توسط نرم افزار فتوشاپ نسخه Photoshop CC طراحی و ایجاد شده است در صورتی که شما نیاز به ویرایش این فایل داشته باشد باید به این نکته توجه کنید که ممکن است این فایل در نسخه های پایین تر این نرم افزار کار به درستی باز نشود و کار نکند .

 مشخصات طرح لایه باز ست اداری وکیل

این فایل با حجم فشرده حدودا ۲۹ مگابایت به صورت فایل فشرده شده در اختیار شما قرار گرفته است. تمامی فایل های قرار داده شده در این فایل فشرده به صورت فایل لایه باز و با فرمت فایل PSD می باشند.  این فایل ها با فرمت رنگی CMYK و  با رزولوشن ۳۰۰DPI طراحی و ایجاد شده اند .

طرح های ایجاد شده بر روی سربرگ و کارت ویزیت  طرح لایه باز ست اداری وکیل و کانون وکلا بر اساس المان ها و طرح های بخش قضایی می باشد. قرار دادن ترازوی عدالت به عنوان لوگو مخصوص در بالای سربرگ ها و همچنین استفاده از بخش های رنگی به صورت تیره و خاکستری باعث شده است که این طرح از نظر اداری و رسمی بودن بسیار مناسب بوده و به راحتی برای بیننده جلب توجه کند.

کارت ویزیت قرار داده شده در طرح لایه باز ست اداری وکیل به صورت دوطرفه بوده و در یک سمت آن لوگو ترازوی عدالت و در سمت دیگر مشخصات تماس قرار داده شده است . همچنین فایل لیبل سی دی این طرح از یک لوگوی بزرگ ترازوی عدالت استفاده می کند که باعث شده حالت رسمی و قضایی بودن این لیبل بر روی سی دی ها لحاظ شود .

ابعاد طرح ست اداری وکلا عبارت‌اند از :

  • ابعاد کارت ویزیت : ۸٫۵ در ۴٫۸ سانتی متر

  • ابعاد پاکت نامه : ابعاد پاکت نامه ملخی A4

  • ابعاد سربرگ:   A4

  • ابعاد لیبل سی دی  : 13 در ۱۳ سانتی متر

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام