طرح لایه باز ست اداری یاقوت آبی

طرح لایه باز ست اداری یاقوت آبی

ست اداری یاقوت آبی با استفاده از طراحی و زیبا و استفاده از رنگ مناسب برای تمامی شرکت ها و ادارت مورد استفاده می باشد. این ست اداری لایه باز می تواند به راحتی تمام نیازهای ادارات و شرکت ها در زمینه فایل های مورد نیاز برای سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت دو طرفه و لیبل سی دی برطرف کند .

معرفی فایل ست اداری یاقوت آبی

ست اداری یاقوت آبی برای شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد . این ست اداری  لایه باز با استفاده از رنگ زیبای آبی و طراحی زیبای خود می تواند حس زیبایی و شکیل بودن را نیز به مخاطب خود منتقل کند .

مشخصات ست اداری لایه باز

طرح لایه باز ست اداری یاقوت آبی توسط نرم افزار Photoshop CC طراحی و ایجاد شده است. فایل های موجود در این ست اداری  آبی رنگ  به صورت لایه باز بوده و تمامی انها با فرمت PSD می باشند . شما می توانید به راحتی فایل ها ی ست اداری لایه باز  را توسط نرم افزار فتوشاپ ویرایش و ادیت کنید .

کیفیت فایل های موجود در طرح ست اداری آبی رنگ بسیار بالا بوده و با رزولیشن ۳۰۰ DPI ایجاد شده اند. مد رنگی این فایل ها مناسب برای چاپ بوده و دارای مد رنگی CMYK می باشند .

فایل های موجود در ست اداری یاقوت آبی شامل فایل های لایه باز سربرگ A4  ، فایل لایه باز  پاکت نامه ، فایل لایه باز لیبل سی دی ، فایل لایه باز کارت ویزیت دو طرفه و فایل لایه باز فولدر  می باشد . تمامی این فایل ها به راحتی قابل ویرایش و تغییر می باشند. محل قرار گیری لوگو و نام شرکت و سازمان شما نیز به خوبی در این فایل ها تعبیه شده است و شما می توانید نام شرکت خود را به راحتی در این فایل ها اضافه نمایید .

ابعاد طرح ست اداری یاقوت آبی  طراحی عبارت‌اند از :

  • ابعاد کارت ویزیت : ۸٫۵ در ۴٫۸ سانتی متر

  • ابعاد پاکت نامه : ابعاد پاکت نامه ملخی A4

  • ابعاد سربرگ:   A4

  • ابعاد لیبل سی دی  : 13 در ۱۳ سانتی متر

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.