با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

طرح لایه باز سربرگ لوازم التحریر اداری

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح لایه باز سربرگ لوازم التحریر اداری

طرح لایه باز سر برگ لوازم التحریر

در زمانی که شما یک فروشگاه لوازم التحریر افتتاح می کنید و هنگامی که اقدام به خرید یکی از وسائل لوازم التحریر خود می کنید اولین چیزی که توجه شما را جلب  میکند سربرگ لوازم التحریر می باشد.

 حال اگر این سر برگ خلاقانه و زیبا طراحی شده باشد که بیشتر نظر شما را جلب میکند و شما کنجکاو میشوید که بدانید سر برگ  لوازم تحریر که شما استفاده کردید و یا خریداری نموده از کجا تهیه شده است.

 خاص بودن در دنیای امروز لاکچری، همچنین طرح های زیبا یا سنتی داشتن و یا تلفیقی از هر کدام از این ها خواسته هر کدام از ما برای نمونه بودن و مطرح بودن در سطح جامعه می باشد. بنابراین باید از طرح های استفاده کنیم که زیبایی و خلاقیت خاصی در آن نهفته باشد. طرح لایه باز سربرگ لوازم التحریر ما از زیبایی خاص و شگفت انگیز برخوردار می باشد که شما برای لوازم التحریر اداری و فروشگاه های بزرگ لوازم التحریر می توانید از سربرگ لوازم التحریر ما استفاده نمایید.

ابعاد و رزولوشن سر برگ لوازم التحریر

این طرح لایه باز سربرگ به سادگی و راحتی در اختیار شما قرار می گیرد ظرافت و طراحی‌ های خاص و بی نظیر که در هر کدام از این طرح‌ها برای یک سلیقه طراحی شده را در تمامی این طرح ها می توانید مشاهده کنید.

البته این موضوع نیز باید مد نظر قرار دهیم که طرح لایه باز باید از رزولوشن و همچنین ابعاد استاندارد برخوردار باشد در طرح لایه باز سر برگ لوازم التحریر از رزولوشن ۳۰۰DPI و ابعاد A4 و مد رنگی CMYK برخوردار می باشد که شما به سادگی و راحتی می توانید آنها را در فروشگاه لوازم التحریر و غیره مورد استفاده قرار دهید و با فتوشاپ آن ها را خصوصی کنید.

  خاص بودن از درخواست ‌ها و خواسته‌ های هر فردی در دنیای امروز می باشد که دوست دارد در نوع خود و در کار خود بی نظیر باشد کار ما هدیه کردن خاص بودن  در تمامی طرح ها و نیازهایی که شما دارید.

 

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه