طرح لایه باز منوی همبرگر و فست فود

طرح لایه باز منوی همبرگر و فست فود

طرح لایه باز منوی همبرگر و فست فود

طرح لایه باز منوی همبرگر بسیار جذاب و مشتری پسند برای عزیزانی که صاحب کسب و کار در زمینه فست فود ها هستند و می خواهند که برای منوی کسب و کار خود طرحی جذاب و زیبا و کاربر پسند داشته باشند ارائه شده است.

برای طرح منوی همبرگر رنگ زمینه سفید چوبی در نظر گرفته شده است بر روی این زمینه سفید رنگ از رنگ خاکستری برای قسمت منوی غذاها استفاده شده است که هارمونی و هماهنگی خوبی را ایجاد میکند. همچنین در این طرح همبرگر گریل شده و برگ سبزی های معطر مانند گشنیز و نعناع، بشقاب سنگی و سیب زمینی سرخ شده استفاده شده است که حس ارگانیک و سالم بودن غذاها را به خوبی به مشتری می رساند.

عنوان طرح منوی همبرگر به صورت سه بعدی و با استفاده از لایه های اسمارت آبجکت طراحی شده است. طرح لایه باز منوی همبرگر به صورت مستطیلی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ که رایج ترین و متداول ترین نرم افزار در زمینه طراحی گرافیکی میباشد با کیفیت بسیار عالی و در ابعاد استاندارد  A4 طراحی شده است.

رزولوشن تصویر برای این طرح رزولوشن استاندارد ۳۰۰ DPI  در نظر گرفته شده است و همچنین مد رنگی در نظر گرفته شده برای این طرح CMYK  می باشد. این طرح با کیفیت بسیار خوبی ارائه شده و همچنین قابلیت چاپ دارد. همچین این نکته حائز اهمیت است که این طرح لایه باز بوده و به راحتی خود کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود به راحتی این طرح را ادیت و ویرایش نماید.

ویژگی های و خصوصیات طرح لایه باز منوی همبرگر

طراحی متن عنوان به صورت سه بعدی

طراحی به صورت لایه های باز فارسی

طراحی به صورت مستطیلی و دو طرفه با نرم افزار فتوشاپ

دارای کیفیت بسیار عالی و حجم مناسب

ارائه شده با پسوند PSD

دارای رزولوشن تصویر استاندارد ۳۰۰ PDI

دارای مد رنگی CMYK

با قابلیت چاپ این طرح

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.