طرح لایه باز منو رستوران سنتی دو طرفه مربع

طرح لایه باز منو رستوران سنتی دو طرفه مربع

طرح لایه باز منو رستوران سنتی دو طرفه مربع

طرح لایه باز منو رستوران سنتی طرحی است جذاب و کاربر پسند برای عزیزانی که صاحب کسب و کار در زمینه رستوران ها و یا سفره خانه ها و مهمانپذیرهای سنتی هستند و می خواهند که برای منوی کسب و کار خود طرحی جذاب و زیبا و ایرانی پسند داشته باشند.

این طرح دارای رنگ پس زمینه قهوه ای می باشد و بر روی آن از نقش های تذهیب کاری سنتی با رنگ طلایی استفاده شده است که با ترکیب این دور رنگ جذابیتی دو چندان ایجاد میگردد . همچنین در قسمت منوی اصلی از رنگ پس زمینه کرم استفاده شده که چشم را خسته نکرده و نوشته ها منو به راحتی روی آن خوانا می باشند.

در دو گوشه، قسمت منوی اصلی غذاها یکی در گوشه سمت چپ بالا و یکی در گوشه سمت راست پایین از دو عدد طرح اسلیمی بسیار زیبا استفاده است که حس ایرانی و سنتی بودن را به خوبی القا میکند.

طرح رستوران سنتی به صورت مربعی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ که رایج ترین و متداول ترین نرم افزار در زمینه طراحی گرافیکی میباشد با کیفیت بسیار عالی و در ابعاد استاندارد ۲۵ در ۲۵ سانتی متر طراحی شده است. رزولوشن تصویر برای این طرح رزولوشن استاندارد ۳۰۰ DPI  در نظر گرفته شده است و همچنین مد رنگی در نظر گرفته شده برای آن CMYK  می باشد. منو رستوران  با کیفیت بسیار خوبی ارائه شده و همچنین قابلیت چاپ دارد. همچین این نکته گفتی است که این طرح لایه باز بوده و به راحتی خود کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود به راحتی این طرح را ادیت و ویرایش نماید.

ویژگی های و خصوصیات منو رستوران سنتی

          طراحی به صورت مربعی خاص و جذاب

          دارای کیفیت بسیار عالی و حجم مناسب

          ارائه شده با پسوند PSD

          دارای رزولوشن تصویر استاندارد DPI300

          دارای مد رنگی CMYK

          طراحی شده به صورت لایه باز و با قابلیت چاپ این طرح

 

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.