با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

طرح منوی رستوران سنتی طلایی رنگ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح منوی رستوران سنتی طلایی رنگ

طرح منوی رستوران سنتی طلایی رنگ

طرح منوی رستوران سنتی مناسب آن دسته از کاربرانی است که میخواهند برای کسب و کار خود منو شکیل و مشتری پسند داشته باشند و تمامی صاحبان کسب کار اعم از صاحبان رستوران ها، صاحبان سفره خانه های سنتی، صاحبان مهمانپذیرها و دیگر کسب و کار های مرتبط می توانند از این طرح استفاده لازم را ببرند.

این طرح به صورت مستطیلی شکل و دو طرفه طراحی شده است، رنگ زمینه برای این طرح مشکی در نظر گرفته شده است و بر روی آن از نقش ها و المان های ایرانی اصیل به رنگ طلایی استفاده شده است که جلوه کار را دو چندان میکند، همچنین در قسمت روی منو اصلی که لیست غذاها نوشته می شود از رنگ زمینه کرم رنگ استفاده شده است که به هیچ وجه چشم را خسته نمیکند.

چرا ما طرح منوی رستوران سنتی را به شما پیشنهاد میکنیم؟

زیرا این طرح به صورت مستطیلی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ که رایج ترین و متداول ترین نرم افزار در زمینه طراحی گرافیکی میباشد با کیفیت بسیار عالی و در ابعاد استاندارد A4 طراحی شده است. رزولوشن تصویر برای این طرح رزولوشن استاندارد ۳۰۰ DPI  در نظر گرفته شده است و همچنین مد رنگی در نظر گرفته شده برای طرح لایه باز منو رستوران سنتی CMYK  می باشد. طرح منوی رستوران با کیفیت بسیار خوبی ارائه شده و همچنین قابلیت چاپ دارد. همچین این نکته گفتی است که این طرح لایه باز بوده و به راحتی خود کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود به راحتی این طرح را ادیت و ویرایش نماید.

 

ویژگی های و خصوصیات طرح منوی رستوران سنتی

طراحی به صورت مستطیلی و دو طرفه با نرم افزار فتوشاپ

دارای کیفیت بسیار عالی و حجم مناسب

اراپه شده با پسوند PSD

دارای رزولوشن تصویر استاندارد ۳۰۰ PDI

دارای مد رنگی CMYK

طراحی شده به صورت لایه باز و با قابلیت چاپ این طرح

 

برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

  1. سعید عرفانی
    ۱۴۰۰/۰۸/۱۶

    ممنون از طرح های بینظیرتون