با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

منو رستوران سنتی قدیمی لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
منو رستوران سنتی قدیمی لایه باز

منو رستوران سنتی قدیمی لایه باز

منو رستوران سنتی قدیمی طرحی است جذاب و کاربر پسند برای عزیزانی که صاحب کسب و کار در زمینه رستوران ها و یا سفره خانه ها و مهمانپذیرهای سنتی هستند و میخواهند که برای منوی کسب و کار خود طرحی جذاب و زیبا و ایرانی پسند داشته باشند.

منو رستوران سنتی قدیمی دارای رنگ زمینه کرم رنگ بوده بر روی آن از المان ها و نقوش اصیل سنتی ایرانی به رنگ آبی تیره استفاده شده که علاوه بر اینکه با رنگ زمینه هارمونی و هماهنگی خوبی دارد به خوبی حس اصیل بود ایرانی و سنتی بودن را به هر کاربر یا مشتری که این منو را در دست میگیرد انتقال میدهد.

این منو به صورت دو طرفه طراحی شده است و در گوشه های این منو از نقوش سنتی زیبایی استفاده شده است که زیبایی کار را چند برابر میکند. منوی رستوران سنتی  به صورت مستطیلی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ که بهترین نرم افزار در زمینه طراحی گرافیکی میباشد با کیفیت بسیار عالی و در ابعاد استاندارد A4 طراحی شده است.

رزولوشن تصویر برای این طرح رزولوشن استاندارد ۳۰۰ DPI  در نظر گرفته شده است و همچنین مد رنگی در نظر گرفته شده برای طرح لایه باز منوی رستوران سنتی CMYK  می باشد. منو رستوران سنتی قدیمی با کیفیت بسیار خوبی ارائه شده و همچنین قابلیت چاپ دارد. همچین این نکته گفتی است که این طرح لایه باز بوده و به راحتی خود کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود به راحتی این طرح را ادیت و ویرایش نماید.

 

ویژگی های و خصوصیات باز طرح منوی رستوران

          طراحی به صورت مستطیلی و دو طرفه با نرم افزار فتوشاپ

          دارای کیفیت بسیار عالی و حجم مناسب

          ارائه شده با پسوند PSD

          دارای رزولوشن تصویر استاندارد ۳۰۰ DPI

          دارای مد رنگی CMYK

          طراحی شده به صورت لایه باز و با قابلیت چاپ این طرح

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه