با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

منو رستوران سنتی مربع لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
منو رستوران سنتی مربع لایه باز

 منو رستوران سنتی مربع لایه باز

منو رستوران سنتی مربع طرحی است که مناسب رستوران ها و سفره خانه های سنتی میباشد که صاحبان این کسب و کار میخواهند برای رونق هرچه بیشتر کسب و کار خود از طرحی جذاب و مشتری پسند استفاده نمایند. چرا که استفاده از طرح ها و متد های طراحی روز و با کیفیت امروزه اهمیت زیادی داشته و در هر چه بیشتر شدن مشتری و در نتیجه بهتر شدن کسب و کار و رونق مالی تاثیر شایانی دارد.

در منو رستوران سنتی مربعی رنگ زمینه قهوه ای بوده و با ترکیب المان های بته جغه و ترمه به خوبی حس سنتی بودن به مشتری که این منو را در دست میگیرد انتقال پیدا میکند. اما از آنجایی که این طرح با استفاده از متدهای روز به صورت کاملا با کیفیت و جذاب طراحی شده است علاوه به انتقال حس سنتی بودن حس لاکچری بودن و جذاب بودن را نیز منتقل میکند.

منوی غذای رستوران مربع با استفاده از نرم افزار فتوشاپ که رایج ترین و متداول ترین نرم افزار در زمینه طراحی گرافیکی میباشد با کیفیت بسیار عالی و در ابعاد استاندارد ۲۵ در ۲۵ سانتی متر طراحی شده است.

رزولوشن تصویر برای این طرح رزولوشن استاندارد ۳۰۰ DPI  در نظر گرفته شده است و همچنین مد رنگی در نظر گرفته شده برای آن CMYK  می باشد. طرح لایه باز منو رستوران سنتی با کیفیت بسیار خوبی ارائه شده و همچنین قابلیت چاپ دارد. همچین این نکته گفتی است که این طرح لایه باز بوده و به راحتی خود کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود به راحتی این طرح را ادیت و ویرایش نماید.

 

مشخصات منو رستوران سنتی مربع

طراحی شده با نرم افزار فتوشاپ به صورت کاملا منحصر به فرد کاربر پسند

دارای مد رنگی CMYK

 دارای رزولوشن ۳۰۰ DPI

طراحی شده به صورت مربعی و در ابعاد ۲۵ در ۲۵ سانتی متر

دارای قابلیت چاپ

ارائه شده با فرمت PSD

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه