طرح لایه باز منو غذای رستوران لاکچری

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح لایه باز منو غذای رستوران لاکچری

طرح لایه باز منو غذای رستوران لاکچری

 منو غذای رستوران با ترکیب رنگی خاص و جذاب به خوبی حس خاص بودن و لاکچری بودن را انتقال میدهد. امروزه بحث طراحی و توجه اهمیت به این موضوع در جذب هر چه بیشتر نظر مشتری فکر تمامی صاحبان کسب و کار را به خود مشغول کرده است.

در طرح لایه باز منو غذای رستوران از ترکیب رنگ زمینه مشکی و روی آن از نقوش و المان های لوکس طلایی استفاده شده است که به خوبی با هم هماهنگی و هارمونی دارند.این طرح مناسب کسب کارهایی است که میخواهند برای منو رستوران و یا سفره خانه و با مهمانپذیر خود طرحی جذاب و در عین حال لوکس و مدرن داشته باشند گزینه ی مناسبی است.

زمینه در نظر گرفته شده برای طرح لایه باز منو رستوران رنگ مشکی است و نوشته های روی این زمینه به رنگ طلایی می باشد که به خوبی خوانا بوده و حس شیک و منحصر به فردی را ارائه میکنند. این طرح منوی غذا به صورت مستطیلی شکل طراحی شده است.

طراحی این طرح با استفاده نرم افزار فتوشاپ انجام شده است و با پسوند متداول PSD ارائه میگردد. این  طرح با کیفیت بسیار عالی و استاندارد و در ابعاد استاندارد A4 طراحی شده است.

رزولوشن تصویر برای این طرح رزولوشن استاندارد ۳۰۰ DPI  در نظر گرفته شده است و همچنین مد رنگی در نظر گرفته شده برای طرح منوی غذا CMYK  می باشد. این طرح با کیفیت بسیار خوبی ارائه شده و همچنین قابلیت چاپ دارد. در نظر داشته باشید این طرح لایه باز بوده و به راحتی خود کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود به راحتی این طرح را ادیت و ویرایش نماید.

 

ویژگی های مهم طرح  منو غذای رستوران

طراحی شده با کیفیت عالی و توسط نرم افزار فتوشاپ

ارائه شده با پسوند PSD

رزولوشن تصویر ۳۰۰ DPI

دارای مد رنگی CMYK

طراحی شده به صورت لایه باز و در ابعاد A4

با قابلیت چاپ این طرح

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام