طرح لایه باز نسخه پزشکی A5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح لایه باز نسخه پزشکی A5

طرح لایه باز نسخه پزشکی

طرح لایه باز نسخه پزشکی یک طراحی زیبا و شکیل برای استفاده پزشکان محسوب می شود. اگر برای مطب خود نیاز به داشتن نسخه اختصاصی با درج مشخصات خود هستید و یا برای درمانگاه و یا کلینیک نیاز به استفاده از نسخه های متحد الشکل دارید طرح نسخه پزشک لایه باز فوق نمونه خوبی برای شما خواهد بود.

طرح لایه باز نسخه پزشک عمومی در نرم افزار فتوشاپ CC طراحی شده است بنابراین بدون داشتن تخصص خاصی می توان آنرا ویرایش نمود. اگر نرم افزار فتوشاپ داشته باشید امکان ویرایش اطلاعات موجود در فایل با چند کلیک ساده قابل اعمال خواهد بود.

در نسخه پزشک لایه باز شما می توانید در محل اختصاصی نام مطب، تخصص و مشخصاتی مانند آدرس و تلفن خود را قید کنید. فایل فتوشاپ نسخه پزشکی با پسوند PSD و حجم فایل ۷.۵۳ مگا بایت به سادگی قابل دانلود کردن می باشد. بدین ترتیب گواهی پزشکی را می توان به سهولت آماده و چاپ نمود.

بررسی مشخصات طرح لایه بازگواهی پزشکی

طرح لایه باز نسخه پزشکی دارای رزولوشن بالایی است. طرح نسخه پزشک با رزولوشن DPI۳۰۰ و مد رنگی CMYK کیفیت رنگ عالی و چاپ فوق العاده را برای طرح لایه باز نسخه پزشک عمومی به همراه دارد.

از طرفی با توجه به اینکه فایل فتوشاپ گواهی پزشکی در دسترس همگان قرار دارد به سادگی می توان نسبت به تهیه آن اقدام نمود. نسخه پزشک در ابعاد استاندارد و در قطع A5 طراحی شده است بنابراین به راحتی بر روی کاغذهای A5 قابل پرینت خواهد بود.

اگر می خواهید از یک نسخه زیبا و شکیل برای مطب خود برخوردار باشید نسخه پزشکی را تهیه نمائید. بر روی نسخه محل تاریخ و نام بیمار وجود دارد و شما به زیبایی می توانید نسخه و یا گواهی خود را برای بیمار خود صادر کنید.

رنگ بندی زیبای نسخه و استفاده از المان های پزشکی از دیگر ویژگی های بارز این طرح نسخه پزشک لایه باز محسوب می شود.

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام