با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

طرح لایه باز پوستر روز مادر مبارک

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
طرح لایه باز پوستر روز مادر مبارک

طرح لایه باز پوستر روز مادر

 روز مادر یکی از مناسبتهای مهم هر فردی بشمار می رود. اگر می خواهید امسال در روز مادر یک هدیه ماندگار و متفاوت از سالهای گذشته به مادر خود هدیه دهید توصیه می شود پوستر روز مادر را تهیه کنید. پوستر لایه باز روز مادر در ابعاد یک تابلو قابل چاپ و نصب بر روی دیوار است.

طرح پوستر روز مادر لایه باز در ابعاد ۴۸ * ۴۸ سانتی متر و به شکل مربع بوده و عبارت مادرم روزت مبارک به زیبایی بر روی آن نوشته شده است.

طرح لایه باز پوستر روز مادر این امکان را به شما می دهد که نام خود و یا هر نوشته و جمله ای را که دوست دارید در طرح تبریک روز مادر نوشته و آنرا چاپ بگیرید. طرح لایه باز پوستر مادر با قابلیت پرینت با کیفیت عالی و با تهیه یک قاب عکس مناسب به عنوان هدیه ای ارزشمند و ماندگار برای روز مادر خواهد بود.

بررسی مشخصات طرح پوستر روز مادر

طرح لایه باز پوستر روز مادر در نرم افزار فتوشاپ CC طراحی گردیده و پسوند فایل آن PSD است. حجم فایل ۱۵.۱ مگابایت بوده و به آسانی قابل دانلود و پرینت گرفتن است. طرح فوق دارای روزلوشن DPI۳۰۰ بوده و کیفیت عالی تصویر را به همراه دارد.

بعلاوه طرح پوستر روز مادر دارای مد رنگی CMYK است که کیفیت رنگ فوق العاده پوستر را به نمایش می گذارد. طرح پوستر روز مادر لایه باز قابل ویرایش بوده و امکان بارها چاپ را دارد بنابراین شما می توانید آنرا در کاغذ معمولی، رنگی، روغنی و یا گلاسه پرینت گرفته و به همراه یک قاب عکس زیبا به مادر خود هدیه دهید.

با انتخاب طرح روز مادر امسال هدیه متمایزی به مادر خود هدیه داده و یک طرح تبریک روز مادر استثنایی و بی نظیر را انتخاب کنید.  

برچسب ها :

, , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه