طرح لایه باز پوستر شب یلدا حافظیه

طرح لایه باز پوستر شب یلدا حافظیه

طرح لایه باز پوستر شب یلدا

شب یلدا یکی از مناسبت های باستانی ایرانیان بشمار می رود. همه ساله ایرانیان طولانی ترین شب سال را جشن می گیرند. طرح لایه باز شب یلدا طرحی زیبا و جذاب به مناسب شب یلدا است.

پوستر لایه باز شب یلدا با بکارگیری المان های انار، هندوانه، حافظیه شیراز و تصویر حافظ بهترین گزینه برای شب یلدا بشمار می رود. اگر به فکر تهیه یک پوستر و طرح تبریک شب یلدا برای شب یلدا هستید می توانید از طرح های ویژه شب یلدا استفاده نمائید.

پوستر لایه باز شب یلدا با عبارت شب یلدا در دسترس است ولی چنانچه تمایل داشته باشید می توانید آنرا به آسانی ویرایش نمائید. می توانید عبارت شب یلدا مبارک و یا سایر جملات مناسبی یلدا را بر روی آن نوشته و آنرا چاپ نمائید.

طرح شب یلدا با ابعاد ۴۰ * ۲۷ سانتی متر کاملا مناسب برای نصب بر روی دیوار است. انواع طرح های ویژه شب یلدا را می توانید از سایت تربچه دریافت نمائید. اگر بدنبال یک طرح تبریک شب یلدا خاص و متفاوت هستید پوستر لایه باز شب یلدا به شما پیشنهاد می شود.

بررسی مشخصات طرح لایه باز پوستر شب یلدا

طرح لایه باز پوستر شب یلدا توسط نرم افزار فتوشاپ CC طراحی شده و فایل آن دارای پسوند PSD است. حجم فایل ۸۳.۹ مگا بایت بوده و به آسانی قابل دانلود کردن و اعمال تغییرات مورد نیاز بر روی آن است. طرح شب یلدا مبارک در ابعاد مناسب برای نصب بر روی دیوار و یا قراردادن آن بر روی میز و دکور از کیفیت چاپ عالی برخوردار است. رزولوشن پوستر لایه باز شب یلدا DPI۳۰۰ بوده و دارای مد رنگی RGB است.

با توجه به فرمت فایل که فتوشاپ است امکان ویراش آن به راحتی وجود داشته و نیاز به تخصص خاصی در این زمینه وجود ندارد. کیفیت چاپ عالی و رنگ های فوق العاده پوستر زیبایی خاصی را به نمایش می گذارند از اینرو لایه باز پوستر شب یلدا گزینه مطلوبی برای تبریک شب یلدا محسوب می شود. 

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.