طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران سنتی

طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران سنتی

طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران سنتی

کارت ویزیت برای رستوران سنتی باید به گونه ای باشد که طرح کلی آن با فضا رستوران سنتی هماهنگی داشته باشد و چیزی متفاوت از آن فضا نباشد.این تناسب هم در انتخاب رنگ مهم است و هم المان هایی که در طراحی کارت ویزیت از آن استفاده شده.

اهمیت انتخاب رنگ و المان در کارت ویزیت رستوران سنتی

بالطبع رنگ هایی که برای رستوران های لوکس انتخاب می شود با رستوران سنتی متفاوت است چرا که از لحاظ فضا نیز این دو مکان با هم تفاوت دارند.

رنگی که به عنوان زمینه برای این کار انتخاب شده رنگ سرمه ای است که به خودی خود رنگ مناسبی محسوب می شود این رنگ جلوه ی اصلی خود را زمانی نشان می دهد که طرح های جذاب و دلنشین اسلیمی با خلاقیت بر روی کارت می آیند.

هماهنگی المان و رنگ چیزی نیست که تنها به قشر خاص و افراد آشنا به اصول گرافیکی منحصر باشد بلکه هر کسی با نگاه به کارت ویزیت متوجه جذابیت یا عدم جذابیت آن می شود و تفاوت این است که افراد متخصص علت عدم جذابیت را می توانند درک کنند پس در طراحی کارت برای هر کسب و کاری باید اصول حرفه ای را در آن رعایت کنیم.

طرح های اسلیمی به همراه زمینه ی سورمه ای هماهنگی بسیار خوبی با این طرح رستوران سنتی دارد و جنبه های زیبایی نیز در آن به خوبی رعایت شده.

ویژگی ها و چگونگی شخصی سازی طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران سنتی

کارت ویزیت رستوران سنتی فوق به صورت دو طرفه طراحی شده و قسمت پشتی آن مناسب درج کامل اطلاعات رستوران است.

برای شخصی سازی این کارت ویزیت خلاقانه و حرفه ای شما باید این طرح را خریداری نمایید و سپس فایل لایه بازی که تحویل می گیرید را در نرم افزار فوتوشاپ اجرا کنید و تغییرات لازم من جمله نام رستوران،لوگو و اطلاعات ارتباطی را بر روی طرح اصلی ویرایش کنید تا کارت منطبق با نیاز شما آماده ی چاپ شود.

کیفیت این کارت عالی است و فرمت فایلی که به شما تحویل داده می شود PSD می باشد.ابعاد این کارت ۵/۵ * ۵/۵ بوده، رزولوشن آن ۳۰۰DPI و مد رنگی اش نیز CMYK می باشد.

 

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.