طرح لایه باز کارت ویزیت پیرایش مردانه

طرح لایه باز کارت ویزیت پیرایش مردانه

طرح لایه باز کارت ویزیت پیرایش مردانه

کارت ویزیت یکی از ملزومات کاری است که علاوه بر حفظ پرستیژ کاری سبب بهبود وضعیت تبلیغاتی و افزایش جذب مشتری نیز می شود.همه ی مشاغل می توانند کارت ویزیت داشته باشند و از تاثیرات مثبت آن بهره ببرند حتی مشاغل آزاد مثل آرایشگاه مردانه.

اهمیت داشتن کارت ویزیت برای پیرایش مردانه و ویژگی های آن

شما با ارائه ی کارت ویزیت حاوی اطلاعات شغلی و راه های ارتباطی می توانید برای یک مشتری گذری تبدیل به یک انتخاب همیشگی بشوید.

کارت ویزیت های مربعی شکل کارت ویزیت های جذابی هستند که جای زیادی نمی گیرند و به راحتی در جیب یا کیف پول هم جا می شوند،این جای گیری آسان سبب می شود کارت همیشه جلوی چشم افراد باشد تا موقع نیاز به آرایشگاه به سرعت یاد کارتی که در کیف خود دارند بیفتند.

کارتی که تصویر آن را مشاهده می کنید عمده ی رنگ آن سفید است؛استفاده از المان خلاقانه ی کاریکاتوری از مرد آرایشگر در افزایش جذابیت کارت ویزیت بسیار موثر بوده است.این المان به نحوی بر روی کارت آمده که ضمن زیبایی برای ارائه ی اطلاعات نیز جای مناسبی دارد.

حرکت های خلاقانه ای که در طراحی کارت ویزیت طراحی و اجرا می شوند بسیار مهم هستند؛ در واقع همین حرکت ها سبب می شوند یک کارت ویزیت بتواند موفق عمل کند و ماندگار باشد؛منظور از موفق عمل کردن یعنی نگه داشته شدن کارت توسط مشتریان و تاثیر بر افزایش مراجعه به یک آرایشگاه است.

شرح مشخصات طرح لایه باز کارت ویزیت پیرایش مردانه

این کارت ویزیت با کیفیت عالی در ابعاد ۵/۵ * ۵/۵ سانتی متر به صورت فایل لایه باز با فرمت PSD ارائه شده است.

فایلی که شما پس از خرید این طرح دریافت می کنید فایل لایه باز است و شما می توانید به آسانی پس از دریافت طرح آن را در فوتوشاپ اجرا کنید و تغییرات لازم من جمله لوگو و نام پیج را بر روی ویرایش کنید و طرح را برای خود شخصی سازی کنید.

 

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.