طرح لوح سپاس قهوه ای

طرح لوح سپاس قهوه ای

طرح لوح سپاس قهوه ای

لوح سپاس ها از ماندگار ترین هدایایی هستند که می توان دریافت کرد، برای ایجاد این ماندگاری یکی از عوامل می تواند طرح جذاب این لوح باشد که از قدرت آن نباید غافل بود.

تحلیل طرح لوح سپاس قهوه ای

در این لوح سپاس رنگ ها و المان ها نقش موثری را ایفا می کنند و به سبب وجود همین رنگ و المان ها طرح جذابیت پیدا کرده است.

رنگ قهوه ای یکی از مناسب ترین رنگ ها برای طراحی لوح سپاس است، رنگی که هم جذابیت بصری بالایی دارد هم رسمیت و شیک بودن را حفظ کرده است.

المانی که در دو طرف قاب این لوح آمده از لحاظ رنگی در تناسب کامل با رنگ زمینه است و از لحاظ طرح نیز به رسمیت لوح خللی وارد نکرده است.

از این طرح برای ارائه ی یادگاری ماندگار و جذاب که موفقیت ها را زیبا در ذهن ها بنشاند می توانید استفاده نمایید.

در طرح لوح سپاس فوق نکات تخصصی طراحی به خوبی رعایت شده و این طرح جز طرح های حرفه ای و استاندارد لوح سپاس به شمار می آید.

ویژگی های فنی طرح لوح سپاس قهوه ای

این طرح با ویژگی های بسیار خوبی بر روی سایت قرار گرفته است، ویژگی هایی از جمله رزولوشن ۳۰۰ DPI، مد رنگی CMYK و ابعاد A4 .

فرمت فایلی که پس از خرید از سایت دریافت می کنید PSD است و فایل لایه بازی که پس از خرید آن به شما تحویل داده می شود می توانید به وسیله ی نرم افزار فوتوشاپ ویرایش کرده و طبق خواست خودتان تغییر دهید.

با مراجعه به سایت تربچه، ارائه دهنده ی انواع طرح های تقدیرنامه می توانید به سادگی از میان بیش از ده ها طرح، طرحی مطابق با سلیقه ی خود را انتخاب و خریداری نمایید.

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.