با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

فاکتور لوازم آرایشی و بهداشتی لایه باز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
فاکتور لوازم آرایشی و بهداشتی لایه باز

فاکتور لوازم آرایشی و بهداشتی

کسب و کارهای بزرگ، معتبر و فروشگاه های مختلف هنگام تحویل اجناس خریداری شده فاکتور رسمی و معتبر به مشتریان عرضه می کنند. این کار موجب کسب اعتبار برای فروشگاه شده و به مشتریان بابت قیمت اجناس خریداری شده اطمینان می دهد.

فاکتور لوازم آرایشی یکی از اسناد ضروری است که برای فروشگاه ها و مغازه های فروش لوازم آرایشی و بهداشتی بکار می رود. طراحی زیبای فاکتور فروشگاه لوازم آرایش مناسب برای فروشگاههای مرتبط بوده و به آسانی قابل ویرایش است.

با تهیه طرح لایه باز فاکتور بهداشتی و آرایشی شما امکان ویرایش و اعمال تغییرات لازم در طرح را دارید. فاکتور لایه باز فوق توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی گردیده و نیاز به تخصص خاصی برای ایجاد تغییرات مورد نیاز و چاپ ندارد. فاکتور فروش لوازم آرایشی در اندازه استاندارد A4 طراحی می شود لذا امکان پرینت و چاپ آن به آسانی بر روی انواع کاغذ امکان پذیر است.

فاکتور فوق علاوه بر ایجاد حس خوب و اعتماد در مشتریان یک وسیله تبلیغاتی برای کسب و کار شما نیز محسوب می شود. شما با درج مشخصات خود بر روی فاکتور آرایشی و بهداشتی آنرا اطلاع رسانی می نمائید.

بررسی مشخصات فاکتور لایه باز لوازم آرایشی

فاکتور لایه باز لوازم آرایش و بهداشتی در نرم افزار فتوشاپ CC طراحی و پسوند فایل PSD است. حجم فایل ۱۰.۶ مگابایت امکان دانلود آسان آنرا فراهم آورده است. رزولوشن فاکتور فروش لوازم آرایشی DPI۳۰۰ و دارای مد رنگی CMYK است از اینرو فاکتور فروشگاه لوازم آرایش با کیفیت فوق العاده قابل چاپ خواهد بود. فاکتور لایه باز آرایشی به دلیل اینکه لایه باز است به آسانی ویرایش شده و اطلاعات و مشخصات فروشگاه شما قابل درج بر روی آن است.

با تهیه طرح لایه باز فاکتور لوازم آرایشی اعتبار خاصی به فروشگاه خود داده و تاثیر مثبتی بر روی مشتریان خواهید گذاشت. علاوه بر این فاکتور لایه باز بهداشتی به عنوان اسناد حسابداری برای شما محسوب می شود.   

برچسب ها :

, , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه