با خرید اشتراک ماهانه، به هزاران طرح اشتراکی دسترسی رایگان پیدا کنید. خرید اشتراک

لایه باز تقویم سال جهش تولید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
لایه باز تقویم سال جهش تولید

لایه باز تقویم سال جهش تولید

طرح لایه باز تقویم سال جهش تولید دیواری با کیفیت عالی و فرمت PSD در ابعاد ۴۰ * ۵۵ سانتی متر ارائه شده است. طرح تقویم دیواری سال جهش تولید به صورت لایه باز بوده و قابل ویرایش با نرم افزار فتوشاپ می باشد.

در طراحی تقویم دیواری ۹۹ از المان های تذهیب، خوشنویسی و تصویر رهبر انقلاب اسلامی استفاده شده است. علاوه بر آن از خوشنویسی عنوان سال جهش تولید که به صورت دستی و توسط آقای باقرزاده خطاطی شده به کار رفته است.

این طرح جنبه عمومی داشته و در مشاغل مختلف قابل استفاده می باشد. علاوه ب المان های عید نوروز مانند سبزه، سنبل و تنگ ماهی و… از طرح خوشنویسی سال جهش تولید در کنار آن استفاده شده است.

تقویم دیواری لایه باز سال جهش تولید به صورت تک صفحه ای بوده و دارای ۱۲ جدول تقویمی ماه های سال که به صورت فصلی و در چهار رنگ مختلف به همراه مناسبت های مهم طراحی و در آن استفاده شده است.

به دلیل سوء استفاده برخی افراد سودجو، لایه اعداد تقویم بسته شده و قابل تغییر نمی باشد.لذا جهت استفاده از طرح لایه باز تقویم جهت ویرایش اعداد، باید طرح خام تقویم را به صورت جداگانه خریداری نمایید.

طرح تقویم ۹۹ بر اساس تقویم منتشر شده از مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران  طراحی شده و تا حد امکان بررسی شده تا خطایی نداشته باشد. لذا با توجه به امکان خطای انسانی، لطفاً قبل از چاپ تقویم، اعداد و مناسبت ها را بررسی نمایید تا از صحت آن اطمینان حاصل کنید. 

گروه طراحی تربچه هیچ مسئولیتی در قبال خطای سهوی موجود در تقویم را نخواهد داشت.

 

تقویم 99 سال جهش تولید

 

تقویم دیواری سال جهش تولید

 

طرح لایه باز تقویم سال 99 جهش تولید

برچسب ها :

, , , ,

ارسال دیدگاه