دانلود طرح لایه باز منوی رستوران سنتی

دانلود طرح لایه باز منوی رستوران سنتی

دانلود طرح لایه باز منوی رستوران سنتی

طرح منوی رستوران سنتی طرحی است که مناسب رستوران ها و سفره خانه های سنتی میباشد که صاحبان این کسب و کار میخواهند برای رونق هرچه بیشتر کسب و کار خود از طرحی جذاب و مشتری پسند استفاده نمایند.

 استفاده از طرح ها و متد های طراحی روز و با کیفیت امروزه اهمیت زیادی داشته و در هر چه بیشتر شدن مشتری و در نتیجه بهتر شدن کسب و کار و رونق مالی تاثیر بسزایی دارد.

 منوی رستوران سنتی لایه باز به صورت دو طرفه طراحی شده و زمینه کار به صورت طرح های سنتی و اصیل  در آمده است و در قسمت جلویی طرح جایی که لیست غذاها ذکر میشود از یک رنگ قهوه ای که متناسب با همان طرح  به کار رفته است استفاده شده که تناسب و هارمونی خوبی در طرح به وجود آورده است.

طرح لایه باز منو رستوران  با استفاده از نرم افزار فتوشاپ که رایج ترین و متداول ترین نرم افزار در زمینه طراحی گرافیکی میباشد با کیفیت بسیار عالی و در ابعاد استاندارد A4 طراحی شده است. رزولوشن تصویر برای این طرح رزولوشن استاندارد ۳۰۰ DPI  در نظر گرفته شده است و همچنین مد رنگی در نظر گرفته شده برای این طرح CMYK  می باشد.

این طرح با کیفیت بسیار خوبی ارائه شده و همچنین قابلیت چاپ دارد. همچین این نکته گفتی است که این طرح لایه باز بوده و به راحتی خود کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود به راحتی این طرح را ادیت و ویرایش نماید.

 

مشخصات طرح لایه باز منوی رستوران سنتی

دارای مد رنگی CMYK

 دارای رزولوشن ۳۰۰ DPI

طراحی شده به صورت مستطیلی

ارائه شده در قالب A4

امکان چاپ

ارائه شده با فرمت PSD

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.