منوی فست فود سه لت لایه باز

منوی فست فود سه لت لایه باز

منوی فست فود سه لت گرانج لایه باز

منوی فست فود طرحی است جذاب و مشتری پسند برای عزیزانی که صاحب کسب و کار در زمینه فست فودها هستند و می خواهند که برای منوی کسب و کار خود طرحی جذاب و زیبا و کاربر پسند داشته باشند.

طرح منو فست فود سه لت همان طور که از اسمش پیداست به صورت سه لت طراحی شده و قابلیت تا شدن دارد که در نوع خودش منحصر به فرد است. برای طرح منوی فست فود سه لت رنگ زمینه مشکی در نظر گرفته شده است و بر روی این رنگ زمینه از رنگ زرد استفاده شده که به خوبی با رنگ مشکی همخوانی داشته و طرحی عالی و جذاب ایجاد میکند.

همچنین در این طرح از لوگوها و المان های غذاهای فست فودی استفاده شده که این مسئله باعث شده طرح به خوبی حس فست فود و غذاهای فست فودی را به مشتری انتقال دهد.

منوی فست فود سه لت به صورت مستطیلی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ که رایج ترین و متداول ترین نرم افزار در زمینه طراحی گرافیکی میباشد با کیفیت بسیار عالی و در ابعاد استاندارد A4 طراحی شده است. رزولوشن تصویر برای این طرح رزولوشن استاندارد ۳۰۰ DPI  در نظر گرفته شده است و همچنین مد رنگی در نظر گرفته شده برای طرح منو فست فود سه لت CMYK  می باشد.

طرح منوی فست فود گرانج با کیفیت بسیار خوبی ارائه شده و همچنین قابلیت چاپ دارد. همچین این نکته حائز اهمیت است که این طرح لایه باز بوده و به راحتی خود کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود به راحتی این طرح را ادیت و ویرایش نماید.

 

ویژگی ها و خصوصیات منوی فست فود سه لت

طراحی به صورت مستطیلی و دو طرفه با نرم افزار فتوشاپ

دارای کیفیت بسیار عالی و حجم مناسب

ارائه شده با پسوند PSD

دارای رزولوشن تصویر استاندارد ۳۰۰ PDI

دارای مد رنگی CMYK

طراحی شده به صورت لایه باز و با قابلیت چاپ این طرح

 

ارسال دیدگاه

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های سایت برایتان ارسال شود.