وکتور اسلیمی شماره ۳۷

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
وکتور اسلیمی شماره ۳۷ ویژه

وکتور اسلیمی شماره ۳۷

 وکتور اسلیمی شماره ۳۷ با کیفیت فوق العاده و با ساختاری برداری با فرمت AI طراحی شده و قابل دریافت است. وکتور اسلیمی شماره ۳۷ فوق توسط تیم طراحی و گرافیک سایت تربچه، طراحی و با بهترین کیفیت ارائه می شود. طرح فوق قابلیت استفاده در طراحی بسته بندی های مختلف مانند: شکلات، قهوه، مواد شوینده و بهداشتی، جعبه ، جلد کتاب و… خواهد بود.

استفاده از نقوش اسلیمی و تذهیب در صنایع بسته بندی

یکی از دغدغه های همیشگی تیم گرافیک سایت تربچه ، عدم استفاده صنایع تولید و بسته بندی از نقوش اصیل ایرانی و اسلامی در طراحی بسته بندی محصولاتشان بوده است. به راستی چرا باید طرح های بسته بندی محصولات ایرانی به سبک محصولات اروپایی طراحی شوند؟! چرا نباید از هنر و فرهنگ ایرانی که آمیخته با دین اسلام است در بسته بندی محصولات ایرانی استفاده کرد؟!

متاسفانه یکی از اصلی ترین دلایل عدم استقبال صنایع بسته بندی از این موضوع هزینه های بالای طراحی آثار اسلیمی و تذهیب است، چرا که طراحی این نقوش دقت، ظرافت و زمان زیادی برای اجرا نیاز دارد و بالطبع هزینه های میلیونی و زیادی را به تولید کننده تحمیل خواهد کرد.

تیم طراحی و گرافیک سایت تربچه با جذب طراحان مجرب و کارآزموده، توانسته است با تولید آثار فاخر و اصیل اسلیمی، گامی موثر در ایجاد تحول در طراحی و بسته بندی محصولات ایرانی ایجاد نموده و هزینه ی طراحی و تولید آثار تذهیب و اسلیمی را تا حد غیر قابل باوری کاهش دهد!. علاوه برآن با ارائه فایل وکتور طرح که امکان ویرایش و استفاده نامحدود را برای طراحان فراهم می کند، تولید کننده را از پرداخت هزینه های مجدد برای ویرایش و اعمال تغییر در طرح بی نیاز خواهد نمود.
 

نمونه های استفاده از کتیبه اسلیمی در طراحی بسته بندی
 

طراحی نقوش اسلیمی

طراحی بسته بندی محصول با نقوش اسلیمی

طراحی بسته بندی کنسرو با نقش و نگار اسلیمی

طرح جلد کتاب با نقوش اسلیمی

طراحی بسته بندی عسل با نقوش اسلیمی

 

ارسال دیدگاه

به باشگاه مشتریان تربچه بپیوندید ثبت نام